Spyware ворог для вас і вашого комп’ютера

Існує хороший шанс, що якщо ви активно на сайті з вашої комп’ютерної системи, яка в деякому роді шпигунських буде встановлений. Все, що потрібно просто натиснути на неправильному місці або, підписавшись на деяких веб-програм. Значній мірі кожен день є нова форма шпигунських програм, які були створені кимось або деякої компанії, яка прагне отримати інформацію. Також з легкої доступності високоякісних послуг інтернет вона зробила поширення шпигунських ще швидше і простіше.

Spyware була спочатку розроблена для моніторингу та передачі інформації назад до свого, Äúhome, AU або творця без користувача, AOS знання іноді. Ці дані будуть використані для відправки назад рекламних оголошень зазвичай спливаючі на вашому комп’ютері. З часом змінилася шпигунського і розвивається, а тепер він має чотирьох найбільших типів, Äúmalicious програмного забезпечення, AU і загрози комп’ютерів у всьому світі поряд з вірусами, троянами і черв’яками.

Так які ж основні небезпеки шпигунським працює в задньому місці на вашому комп’ютері?
Для запуску програми-шпигуни можуть завдати шкоди комп’ютеру і сповільнити ваш комп’ютер до швидкості равлики, це пов’язано з тим, як встановлює себе і налаштований на запуск при завантаженні вашого комп’ютера і працює весь час. Шпигунських краде і комп’ютер, а також ресурсів комп’ютера інтернет-трафіку. Якщо мережа з декількох комп’ютерів, як малий бізнес або домашній бізнес, то з зараженої системи Spyware може викликати всіх мережевих сповільнюватися.

Ще одна проблема з шпигунських небезпека вторгнення в приватне життя. Пам’ятайте, що ці програми можуть збирати всі типи даних з вашого комп’ютера системи, а потім відправити назад в свого творця. Spyware зазвичай збирає інформацію, яка може бути використана для реклами, маркетингу, щоб побачити, які сайти ви відвідуєте в частих баз. Однак є завжди, що потенціал для користувача шпигунські програми для збору особистої інформації, такої як фінансові, кредитні картки та посвідчення особи метою особу злодія або для отримання доступу до цих рахунків, а також облікові записи електронної пошти та адресних книг про спам цілей.

Останній спосіб заразити ваш комп’ютер системи отримали ще гірше, за допомогою бот мережу. Це де комп’ютер або групу комп’ютерів з ботом або, Äúrobot, AU програмне забезпечення, яке працює разом, щоб почати атаки на інші комп’ютери, щоб заразити їх шпигунських програм. Ці бот Сітки даний час більше уваги установці шпигунських програм на цільових комп’ютерах жертв.

Деякі з найбільш поширених форм шпигунських зі знижкою друзів, посилення, B3B проектор, Gator, н-Case, SaveNow, Search Toolbar, і WebHancer Search Assistant. Такими є лише деякі поточні шпигунські сьогодні, які можуть бути важко видалити панель інструментів для викрадачів, які беруть над вами домашньої сторінки і спливаючі вікна генераторів.

Промоутери шпигунського або рекламного ПЗ говорять, що вони не роблять нічого поганого, тому що в деяких випадках ви погоджуєтеся з умовами обслуговування або EULA якому говориться, що ви будете надавати цю інформацію для цих компаній.

Зазвичай шпигунські буде зберігати файли на вашому комп’ютері від декількох кукі для DLL файли і записи реєстру, встановлених на вашому стиль <=. "Колір: # 333333, текст-оздоблення: немає; курсору: Текст;" HREF = "http:// www.euoem.com/ "> комп’ютер. Spyware схожий на інший тип програми на вашому комп’ютері і при запуску він використовував комп’ютери системи пам’яті і процесора, щоб зберегти це працює яка зав’язується цінні системні ресурси комп’ютера.

Хоча деякі люди не можуть заперечувати генерації даних для цих компаній, але навіть якщо він є найбільш доброзичливим виглядом шпигунського цих типів програм може призвести до видачі і може навіть поставити під загрозу безпеку комп’ютера.

З мого досвіду, як ІТ-фахівців, що на деяких системах, які так заражені шпигунським єдиний спосіб змусити комп’ютер працює нормально було, щоб повністю перевстановити операційну систему, тому що якщо на систему, що вплив це займає кілька годин і годин для видалення програм-шпигунів і навіть тоді деякі з найгірших типів все ще може бути на комп’ютері.

Spyware разом з іншими шкідливими програмами може викликати серйозні проблеми і проблеми з тим, як працює комп’ютер і хоча є деякі видалення шпигунських програм, які можна запускати, які допоможуть захистити і видалити ці типи програм. Кілька програм, які я рекомендую Ad-Aware від м’якого Лава і Spyware Doctor 3.2 з комп’ютера інструментів. Але навіть з цими програмами я завжди рекомендую повну резервну копію вашого комп’ютера, тому що є ще й інші шкідливі програми, програмне забезпечення та апаратні проблеми, такі як жорстких дисків з ладу, що може статися. При запуску регулярного резервного копіювання на вашому комп’ютері ви забезпечення захисту ваших даних.

На закінчення шпигунів на вашому комп’ютері може бути багато неприємностей для людини, комп’ютера або якщо ви працюєте в малому бізнесі або домашньому офісі. Найкраще, щоб зберегти ваш комп’ютер системи, вільної від програм-шпигунів і запустити програмне забезпечення для захисту тільки він закінчить ваш комп’ютер imfected.

Сподіваємося, ця стаття була інформативною і корисною для вас. Якщо ви, Aore шукає більш ділової інформації та обчислювальних рішень, то не забудьте перевірити наш сайт, перераховані нижче.