Microsoft в шести різних мобільних операційних систем телефонів

Microsoft, бізнес-планах в області мобільних операційних систем зазнає величезні зміни, щоб йти в ногу зі своїми конкурентами. Було розробці планів вистачати його більш широкої клієнтської бази. Forte Microsoft знаходиться в його індивідуальних пропонуючи своїм цільовим клієнтам, будь то випадкові користувачі телефонів ринку або на корпоративному ринку. До цих пір він ввів шість різних версій мобільних операційних систем для мобільних телефонів і пристроїв, які індивідуально з урахуванням потреб клієнта. Лі нові доповнення змагатимуться у промисловості є питанням задаються багато з галузевих експертів і споживачів.

Перший телефон в операційній системі Microsoft, сім’я Windows Mobile 6.x. Ця версія скоро буде кінця і другий для Windows Phone OS 7.0 якого багато хто з OEM-виробників використовують в даний час. По-третє, щоб задовольнити зростаючі потреби корпоративного ринку, вона ввела для Windows Embedded Handheld 7 OS для підприємств портативних пристроїв. По-четверте, для телевізорів, кіоски та аналогічних пристроїв, він має Windows Embedded Standard 7 OS. По-п’яте, ОС Windows 7, яка служить в якості платформи для нетбуків і планшетів. Нарешті, для виробників ПК, які роблять не-Intel процесорів і менш батарейках сланців та інших споживчих мобільного устаткування, вона має планує залучити Windows Embedded Compact 7 цієї кінця року.

Можна подумати, чому Microsoft має різні операційні системи, щоб запропонувати і чому б просто не однієї платформи для всіх. Саме тому, що Microsoft хоче працювати на конкретні потреби своїх цільових клієнтів, а не з тією ж платформою для всіх. Крім того, наявність спільної платформи для всіх практично неможливо. З зростаючим потребам різних галузях, як охорона здоров’я, виробництво, авіації і багатьом іншим, налаштування потрібно до певної міри.

Windows Mobile від Microsoft OS вже працює на багатьох виробників комп’ютерів підвищеної міцності, як Honeywell, Motorola і т.д., при цьому інновації, які виробники Motorola любить приносити з їх телефонами, існує необхідність для живлення устаткування з відповідної платформи. Таким чином, Microsoft усуває розрив, пропонуючи кінцевим комплексне рішення з його нової версії ОС. Тим не менш, Microsoft збирається припинити надання Windows Mobile або Windows CE інструментарій для своїх OEM партнерів. Замість цього, він планує включити все, що в новій Windows Embedded Handheld OS, версію, яка побудована на вершині Windows Embedded компактне ядро ​​7. Це забезпечує багатий інтерфейс і програми, які дозволяють створення потужних додатків.

Виробники ПК, які виробляють споживчі сланці або мобільних пристроїв, і тим, хто будує GPS програми можуть використовувати Windows Embedded Compact 7 в якості платформи. Тим не менш, Windows Embedded Compact 7 планується до випуску тільки в цьому до кінця року. Крім того, Microsoft стверджує, що виробники телефонів, що вони можуть вибрати платформу Windows 7, якщо вони хочуть створювати додатки для маленького екрану споживчих телефонів, які використовуються для споживання, а також для створення контенту.

З пропозицією Ipad від Apple All-яйця в один кошик і суперники платформи від Apple виборі компанії Google Android OS, Microsoft стикається з жорсткою конкуренцією. Хоча Apple і Google пропонують загальну платформу з великими функціями, Microsoft йде шляхом налаштування для своїх клієнтів і в термін, ми будемо знати, хто прийде на зміну і мають переважну силу.