IEEE 802.11

IEEE 802.11 є стандартом використання по всьому світу для бездротової локальної мережі або WLAN. Це скорочена форма Інститут інженерів з електротехніки та радіоелектроніки. Простіше кажучи, що це стандарт зв’язку між безпровідними пристроями і комп’ютерами. Ці стандарти були встановлені IEEE LAN / MAN комітету зі стандартів у 2,4 ГГц і громадських ГГц спектру. Отже, починається нове покоління Wi-Fi технології.

IEEE 802.11 складається з різних послуг і механізм, які з’єднують справжнього мобільність станція напівпрозорий до вищих верств мережі. IEEE 802.11 є безліччю бездротових локальних мереж. Залежно від попиту на ринку будь-який з IEEE 802.11 і Wi-Fi може бути використана. В основному це міжнародний протокол будь-якого швидка бездротова мережа між часом період 1997 і 2008 років. Багато змін були зроблені, але узгодженість висока продуктивність не змінилася. Частота варіюється від 2,4 ГГц до 5 ГГц. Вона варіюється від 100 метрів і 5000 метрів. Майже як MAC одного керування доступом до середовища визначається його. Три фізичних рівнів є надати кращий зв’язок. Він також пропонує численні послуги, такі як аутентифікація системи і навпаки, конфіденційність даних і MSDU доставки, асоціації з системою та її файлами, розподіл даних, уніфікація інформації та багато іншого. Система може бути налаштована за допомогою цього протоколу двома різними способами-конфігурації інфраструктури та незалежні конфігурації. IEEE 802.11 задовольняє потребу підключити більше одного комп’ютера один з одним без проводів.

IEEE 802.11 вимагає схвалення пристрої для активації в рівний-однолітків методу з можливістю вищерозміщених ж, як контроль доступу етапі, а також послуги передачі даних, щоб дозволити перенесення верхніх шарів. Кілька істотних верств, які там представляють сигналізації методів і інтерфейсів. Безпека та конфіденційність даних користувача отримує переїхав по бездротовій медіа через IEEE 802.11. У відповідності з моделлю OSI протокол IEEE 802.11 яка стрибає прогресування, частота і пряме розповсюдження діапазоні PHY та інфрачервоні PHY. IEEE 802.11 позначає одне блюдо середнього підшарів (MAC) і фізичного шарів з різними специфікаціями. Фізичні шари мають дві радіостанції і інфрачервоному діапазоні. Фізичний рівень містить стрибкоподібної перебудовою частоти з розширенням спектру Радіо PHY, яка пропонує 1 Мбіт / с з двома рівнями і 2 Мбіт / с з 4 рівнями. Будучи прямим розширенням спектру послідовності радіо PHY поставок DBPSK і DQPSK з 1 і 2 Мбіт / с в той час як операція Інфрачервоний PHY пропонує 1 Мбіт / с з 16-PPM і 2 Мбіт / с.

Тепер-то днів 802.11a, 802.11b і 802.11g в основному використовуються для створення Wi-Fi мережі будинку в комерційних приміщеннях і офісах. IEEE 802.11 складається з 802.1X перевірки, передає РСН підтримання трек посилань, і AES-CCMP основі забезпечення конфіденційності і автентичності користувача. IEEE 802.11 з поширенням DSL модемів і послуг робить його заслуговуючим довіри. Ви можете жадають створення невеликих мереж у вашому будинку для підвищення вашого підключення до Інтернету. Робляться зусилля, щоб запустити бездротових мереж спільноти надати безкоштовне бездротове підключення до людей. Мережа без дротів є талант з перспективою 802,11. IEEE 802.11 динамічно зростає до перетвориться на популярний спосіб мереж в найближчому майбутньому.