6 основних переваг електронних форм автоматизації

Більшість вищих організацій використовують електронні форми (електронні форми), які також відомі як інтелектуальних цифрових документів. E-форми можуть бути використані для поліпшення даних процесів організації колекції.

Ось 6 основних переваг електронних форм

1) електронній формах є зручним

Ніхто не повинен бути справжнім генієм, щоб використовувати електронні форми, тому що вони легко можуть бути заповнені і представлені, коли вона є найбільш зручним для клієнта. E-форми можуть також надавати контекстно-залежна керівництва та інструкції для кожного поля у формі. Допомогою кнопок може забезпечити клієнту крок за кроком керівні принципи для точного заповнення та подання кожної електронній формі. Це дуже легко дублювати електронні форми, просто скопіювати і вставити. Форми можна також попередньо заповнені з обліковим записом користувача даних, що економить клієнтам час введення даних. Інші документи, такі як Excel, файл зображення або слова можуть бути представлені у вигляді вкладень в електронній формі. E-форми надзвичайно зручним, оскільки вони забезпечують кінцевих користувачів (клієнтів) можливість точно уявити форму один раз, без помилок, легко і шляхи і час клієнтів хочуть.

2) автоматизація

E-форми можуть бути легко інтегровані безпосередньо з існуючими процесами агентства базою даних. Як це робиться? Дані витягуються з форми, відформатований відповідно з базами даних агентства і спрямовані в установи в цілому ряді електронних форм. Агентство може прийняти рішення зробити наступне:

-Прийом даних потоку в свою систему
-Створення
Витяг даних
-Здійснення
-Залишити форму дизайну
-Хостинг

3) скорочує витрати

Оскільки електронна форма зниження помилок користувачів з фіксованими валідації форм, скорочує час обробки форми за рахунок автоматизації, а також допомагає зменшити або повністю усунути витрати на друк, розсилки і зберігання традиційних паперових форм. E-форми також усуває “формі відпливу”, який, викликані помилками, які вимагають повторного подання форми, тим самим заощаджуючи дорогоцінний час персоналу.

4) Безпека

Це, мабуть, найважливіше перевага використання електронних форм. Коли користувач вводить інформацію про до повідомлення електронної формі, він відразу ж зашифровані. Як тільки клієнти відправляє форму, зашифрований потік даних передається на 100% захищених серверах, дані потім витягнуті і відправлені через захищене з’єднання безпосередньо в агентство. На думку експертів, електронні подання є набагато більш безпечним, ніж відправка інформації поштою. Тільки уповноваженому персоналу може отримати доступ представлених форм.

5) підвищує задоволеність клієнтів

Хочете підвищити задоволеність клієнтів? E-форми можуть поліпшити реакцію клієнта і раз цикл операції, тому що вони прості у використанні, не дублювати й уявити – насправді, вони краще, ніж паперові форми. Електронні форми також дозволить кінцевим користувачам (клієнтам), щоб легко і інтуїтивно взаємодіяти онлайн з агентствами, це сприяє набагато швидше, обслуговування та підвищення задоволеності клієнтів.

6) загальна точність

E-форми підвищення точності даних, зібраних у багатьох відношеннях. Це гарантує, що всі дані, зібрані абсолютно точно. Наприклад, якщо клієнт неправильно вводить символ в полі введення номера електронній формі негайно виявити помилку і спливаючих керівництво про те, як точно заповнити це поле. Електронні форми також дотримання виконання необхідних і чи обов’язкові поля.