5-ти хвилинний урок FTP Wizardry

Єдина мета цієї статті, щоб у вас від загального новачкові можливість закачувати файли на ваш хостинг акаунт у найближчі п’ять хвилин.

Тепер, звичайно, є ще багато вчитися, що буде розказано в цій статті, але основні навички, ви дізнаєтеся, дозволить вам завантажувати файли, швидко і легко, а функціонування веб-сайт в лічені хвилини.

Отже, давайте ваш сайт в Інтернеті …

1) отримати деякі FTP програмне забезпечення

Щоб завантажити файли з вашого домашнього комп’ютера на свій веб-хостинг-провайдера, тому, все ще можна побачити їх, які відвідують ваш сайт вам знадобиться FTP програмне забезпечення. FTP розшифровується як протокол передачі файлів і це просто назва цього процесу завантаження.

Деякі веб-хостингу Панель управління поставляються з програмним забезпеченням FTP побудований в так що перевірити це в першу чергу, як ви, можливо, не довелося завантажувати нове програмне забезпечення.

В іншому випадку існує безліч частин безкоштовних або недорогих FTP програмне забезпечення, які все дуже проста у використанні.

Кілька варіантів:

http://www.cuteftp.com
http://www.smartftp.com
http://www.ipswitch.com

На мій погляд всі ці частини sftware дуже схожі так що просто вибрати той, який вам знайти простий у використанні.

Особисто я використовую SmartFTP і робили протягом декількох років з великим успіхом.

Завантажити та встановити програмне забезпечення на вашому домашньому комп’ютері, то ми готові, щоб отримати завантаження файлів.

2) Введіть Ваш веб-хостингу детальніше

Відкрийте програму і введіть адресу, ім’я користувача і пароль для FTP-доступу, який ви або знайдете у вітальному листі ваш веб-хостингу послав вас, коли ви відкрили рахунок або в панель управління веб-хостингу,.

Зазвичай ви вводите ці деталі у верхній частині FTP програмне забезпечення, коли ви відкриваєте його і програмне забезпечення буде потім зберегти ці деталі для використання в майбутньому тому вам потрібно тільки ввести їх тільки одного разу.

Як тільки ви введете ці деталі у ваш FTP програму, натисніть кнопку підключення, і чекати, щоб побачити, що йому вдається встановити з’єднання з вашим сервером.

Він повинен зробити це протягом декількох секунд, але якщо не повернутися і перевірити ще раз Ви ввели правильний FTP деталей. Ваш FTP деталі можуть відрізнятися в деталях, як увійти у свою панель управління і т.д. так що ви можете мати кілька пароль / ім’я користувача множин і це не рідкість для нових користувачів ввести неправильний набір деталей.

3) зміна параметрів завантаження

Якщо ваш FTP програмне забезпечення має «пасивний» режим, вимкнути його.

Потім знайдіть розділ, в якому можна вибрати, закачувати файли в ASCII або двійковий формат і виберіть “АВТО” або “автоматичне” функції, тому вам не потрібно турбуватися про навчання, які типи файлів повинні бути завантажені в якому форматі.

4) завантажувати файли

Ви всі готові йти.

Виберіть файли з вашого домашнього комп’ютера, який ви хочете завантажити на ваш хостинг акаунт і виберіть, щоб завантажити їх зараз.

Ви можете вибрати, щоб завантажити їх по одному або вибрати цілий ряд файлів, утримуючи вашої «Shift» або «контроль» ключ і висвітлено низку різних файлів веб-сторінки.

Ви повинні побачити звіт про хід вашого FTP програмне забезпечення, як це завантажує кожен файл, по одному за раз.

Крім того, як вони повністю завантажити на ваш хостинг акаунт ви повинні побачити їх з’являються на правій стороні програмне забезпечення, а також їх розміру файлу.

Зверніть увагу на будь файл, що показує нульовий розмір файлу, як це, ймовірно, пошкоджений в процесі завантаження, і ви повинні завантажити ще одну копію, щоб бути впевненим, що вона працює правильно.

5) остаточна перевірка

Нарешті відвідати ваш сайт з вашого інтернет-браузера (наприклад, Internet Explorer) і перевірте, щоб переконатися, що всі файли там, як вони повинні бути.

Incase будь-яких проблем, просто виконайте процедуру знову упаковують ваші файли були пошкоджені в процесі завантаження (що іноді буває).

6) роботу!

Молодці, тепер ви знаєте основи того, як використовувати FTP програмне забезпечення для завантаження файлів веб-сторінки з вашого домашнього комп’ютера на ваш веб-хостинг-провайдера!

Copyright (C) 2006 Річард Адамс