як шукати відсутні документи після того як ви зробили все,

Кожен, хто був в змозі використати комп’ютер добре обізнаний про те, що файли можуть бути втрачені. Є безумовно деякі випадки, коли ніхто не може передбачити, і його файли можуть бути втрачені. Причина, по якій, може бути або випадкове видалення файлу або якщо ви не знаєте, що ви не змогли зберегти файл в першу чергу.

Якщо ви знайомі з ім’ям файлу, ви можете легко знайти файл, ввівши його в області пошуку вашого комп’ютера. Це дозволить створити всі файли на жорсткому диску, який має аналогічну назву на бракуючий документ. Серед списку, ви вже можете вибрати, який з того, що ви втратили.

Інший сценарій, який може зробити ваші файли зникають є атака комп’ютерних вірусів. Ці віруси є продуктом людської творчості, де вони створити програму, яка буде атакувати комп’ютери інших людей в усьому світі. Це може бути викликано як тільки файл відправляється на цьому комп’ютері. Велику частину часу, ці віруси можуть бути виявлені за допомогою антивірусного програмного забезпечення, які встановлені на комп’ютері. Але як тільки вони можуть пройти і відкриті, ви можете попрощатися з цих дорогоцінних файлів на вашому жорсткому диску.

Більшість людей тільки думають, що їх файл відсутній. Те, що вони не знають, що комп’ютерні віруси можуть приховувати свої файли. Ви можете знайти ці приховані файли, вибравши для відображення прихованих файлів на вашому комп’ютері. Спосіб запобігти комп’ютерні віруси від нападу вашому комп’ютері, щоб завжди є файли, отримувати, перевіряються антивірусною програмою. Але найідеальніший, що потрібно зробити, щоб не приймати файли, які від людей, яких ви не знаєте. Хоча є випадки, що навіть файли вашого боса або officemate вже є файл. У цій ситуації, ви дійсно повинні виконати пробігають файлу.

Інший варіант полягає в установці безкоштовних програм, програмного забезпечення для відновлення файлів з Інтернету. Вони будуть індивідуально перевірити всі файли на вашому жорсткому диску менш ніж за хвилину. Він шукатиме схожість з області ви вибрали серед виборів від назви файлу, тип файлу і розташування, датою створення. Якщо всі ці поля можуть бути заповнені, швидкий пошук буде генерувати додаткові результати.

Однак, якщо ваш файл був пошкоджений, немає нічого більше, ви можете з цим зробити. Пошкоджені файли являють собою комп’ютерні файли, які ви більше не можете використовувати, тому що вони не можуть працювати належним чином більше. Є деякі випадки, що ці файли також можуть бути відновлені. Але це дійсно довго постріл. Пошкоджені файли, які не можуть бути усунені тільки повинні замінити або видалити, щоб очистити ваш жорсткий диск.

Нарешті, якщо ви спробували все інше, ви також можете принести ваш процесор в найближчий комп’ютерний магазин і фахівців шукати файл. Хоча це дорогий варіант, є висока ймовірність того, що файл буде знайдений, якщо ви спробували все інше. Ви також можете мати їх перевіряти ваш комп’ютер на наявність комп’ютерного вірусу, який ви ще не помітили.