що таке COM і як це пов’язано з Registry Cleaner

COM є абревіатурою Компонент Object Model. Це програмне забезпечення архітектурі, розробленій корпорацією Microsoft Corporation і використовується для визначення певної структури використовуються для побудови програми процедур, відомих як «об’єкти», які можуть бути викликані для виконання у вікна на основі середовища. COM був побудований в Windows 95 і Windows NT.4.0. багато частин Windows, операційну систему і деякі програми, розроблені Microsoft, розробники мають вбудовані COM об’єктів. COM-об’єкти зберігаються в реєстрі системи і є однією з речей, які повинні бути очищені з Registry Cleaner.

Що ж має COM робити?

Com є те, що частина програми, яка забезпечує інтерфейс між об’єктами. Колегою DCOM або Distributed COM об’єктів дозволяє запускати віддалено. COM реалізований різними способами. Об’єкти можуть бути великими малого або середнього і написані на різних мовах програмування, щоб виконувати будь-які види обробки файлу або коду. Програми закликаємо об’єкти щоразу, коли програма потребує послуг об’єкта і загальної об’єктної моделі виступає в якості інтерфейсу між програмою і об’єктом. COM зв’яже спільних об’єктів для різних програм, які їх потребують. Ось чому навіть при тому, що програма може бути видалена загальний об’єкт не буде видалений. Це заповнює реєстр і уповільнює ПК. Очищувач реєстру комп’ютера будуть видалені всі непотрібні записи з реєстру та прискорення роботи системи.

COM і ActiveX

Елементи управління ActiveX можна викликати COM-об’єктів, званих ‘управління’. Ці «управління» вписуючись в програму і стати частиною програми, коли призваний на COM. OLE також використовує COM послуги в середовищі вікон. Стандартні програми, такі як текстові процесори і електронні таблиці, можна записати, щоб виставити їх внутрішні функції, як COM-об’єкти, що дозволяє їм бути “автоматизована” Замість того щоб вручну вибраний з меню. Microsoft, документи OLE з’єднання базуються на COM, яких дозволяє одному документу бути вбудований в або пов’язані з іншою (див. OLE). Документи ActiveX є розширеннями OLE, які дозволяють веб-браузера, наприклад, щоб подивитися не лише веб-сторінки, а й будь-який вид документа.

Корпорація Microsoft все частіше робить свої стандартні інтерфейси програмування відповідати зразку, СОМ-об’єкт, так що є наступність між усіма інтерфейсами у вікнах робочого середовища. На початку корпорації Microsoft вирішили використовувати термін «Ole ‘для позначення свого COM-архітектури, а потім вирішили відмовитися, що призначення на користь ActiveX. Тепер, так як OLE і ActiveX засновані на COM, COM термін також використовується. В результаті будь-яку комбінацію з COM словами, OLE і ActiveX, за яким слідують слова управління, об’єкт і компонент може означати те ж саме, або вони не можуть, залежно від контексту, вони згадуються.

Так, наприкінці ми дали зрозуміти, що загальна модель об’єкта є ActiveX і навпаки по відношенню до навколишнього середовища вони працюють дюйма Все це автоматична діяльність тільки годує реєстр з інформацією воно не може мати, щоб зберегти. Але немає ніякого способу, щоб позбавити реєстру ці дані, окрім як за допомогою реєстр екологічно чистих вікон. Очищувач PC реєстру буде для видалення з реєстру всі небажаної інформації таким чином, що робить систему більш ефективною.