сайти нерухомості зі складною Google і призначені для користувача карти

Рубін на рейки створив гудіння у веб-розробок у всьому світі. З Індією в якості офшорного центру розробки Рубін на рейки розвитку компанії ростуть як гриби і зростання регіональних блоги, сайти соціальних мереж, створив загальні зв’язку центром для всіх. З ROR, ви отримаєте легкий код мови програмування. Простота є ключовим словом для ROR в результаті чого життя ROR розробники легко. У даному сценарії весь світ веб-розвиток насолоджуючись свіжим бризом “RubyOnRails”. Рейок фреймворку для розробки баз даних веб-додатків відповідно до Model-View-шаблону елемента керування. Реальних сайтах маєтків можуть розроблятися з використанням ROR додатки з одними картами Google.

У Google Maps API нерухомості породив цілий клас веб-додатків, що було б неможливо створити без нього. Інфраструктура Rails полегшує радикальні покращення в продуктивності в рамках своєї ніші є. Базу даних, резервна веб-додатків. Рейки інтуїтивно, потужне і безкоштовне. Разом рейки і Google Maps дозволяє створювати вражаючі веб-додатків, які було б важко або неможливо деякий час назад. Є багато причин, чому ROR є ідеальною платформою для роботи з картами Google. Rails робить його тривіальним виробляти і споживати XML, яка використовує Google Maps широко. Rails також має вбудований suppoert для JSON (JavaScript Object Notation), стислому вигляді для передачі структурованих даних від сервера до браузера. RJS є рейок типу шаблону і є зручним способом створювати багаті функціональні можливості по веб-сторінках з мінімумом JavaScript кодування і нерухомі веб-сайтів в Google Maps API реалізований в JavaScript. Карти Google у веб-сайтах нерухомості хорошим орієнтиром для простого і ефективного взаємодії з картою. Це забезпечує необхідну інтерактивність, дозволяючи здійснити пошук конкретних підприємств та інших відповідних списків підприємств поблизу потім йде ще далі запропонувати напрями руху в зазначених місцях. Ця програма також забезпечують геокодування можливості, тобто вони в змозі перетворення адрес в координати широти і довготи.

API дозволяє найняти ROR розробникам вбудовувати Карти Google у своїх користувальницьких додатків. Вона також дозволяє їм накладати інформацію на карті і налаштувати карту на їхні потреби. Переваги використання Карти Google у веб-сайт нерухомості дуже багато. Деякі з них обговорюються тут. Рор робить це додаток легко реалізувати і полегшує замовні розробки. Використання основного двигуна і СПД / супутникових знімків Google організовано, такі інструменти можна ввести користувача іконки розташування, місце розташування координати і метаданих, і навіть користувальницькі джерела зображення карти в інтерфейс Google Maps. За допомогою API Карт Google у веб-сайт нерухомості можна вставляти повний Google Maps на зовнішньому веб-сайті. Карти Google активно просуває комерційне використання свого API. Одна з його ранніх усиновителів у великому масштабі є об’єктами нерухомості. Google Maps додатків із застосуванням Rails рамках розвитку показує, як стимулювати взаємодію з користувачем, наприклад, через виявлення місця карти, додавання коментарів і створення общинних карт.

Mindfire рішень є одним з провідних розробників ROR в Індії. Вона також отримала адекватного знання в цій області. Наша розробка програмного забезпечення команди має багаторічний досвід роботи в розвиваються вище перерахованих програм і проектів у різних областях промисловості.

Будь то присвята, щоб служити, будь то виняткові прозорі відносини або будь то персоналізоване увагу орієнтованих клієнтів, Mindfire завжди виявляв пристрасть до створення тривале ділове партнерство з клієнтами. Mindfire рішення є Microsoft Gold Certified Partner, компанія Apple Developer зв’язку прем’єр користувача і має ділові партнерські відносини з великими іменами, як IBM, Adobe та інші.

Щоб обговорити наші послуги, знання і, як ми можемо допомогти вам, будь ласка зв’яжіться з нами за інформацією (в) mindfiresolutions (точка) ком або зателефонуйте 1-248-686-1424.