підприємства стикаються з високим зростанням обсягу даних, аналітики припускають, архівування баз даних рішень може вирішити проблеми

Forrester і Gartner, два прем’єр-IT аналітики передбачали, що реляційні бази даних, безсумнівно, зросте на 125% в річному численні. У середньому, близько 85% корпоративних даних зберігається в базах даних в першу чергу неактивним і довгострокових даних, доступ до якої і використовується рідко. Багато бази даних підприємства застрягти через некерованого зростання обсягу даних, збільшення вартості володіння і збільшення часу простою. У зв’язку з поточною інформацією і вибух зростання цін, радять аналітики в усьому світі, що підприємства повинні усунути надлишкові дані і раціоналізувати свої процеси ефективніше. Архівування баз даних в основному запропоновані ним, коли справа доходить до архівування старих і рідко використовуваних даних.

Багато керівників ІТ та адміністраторів баз даних повідомили, що великих баз даних серйозно вплинути на продуктивність додатків. Громіздкі баз даних прийняти болісну часу для завантаження, розвантаження, сортування, реорганізації та відновлення. Навіть час відгуку отримує постраждалих погано і може отримати повільними темпами якому деякі критичні процеси стало майже неможливо зробити. Час обробки перекриваються і почала рутинних операцій отримує часто затримується. Крім того, вимоги зберігання даних, введених урядом правил і самої компанії підкажуть необхідність для управління та зберігання інформації на більш тривалі терміни, в свою чергу призводить до збільшення експлуатаційних витрат.

Самим останнім Gartner доповідь показав, що архівування баз даних може значно знизити витрати на зберігання первинних шляхом передачі старих даних в порівняно дешевше, зберігання, яка доступна в режимі реального часу. Унікальний для архівування баз даних, насправді, активного архівування дозволяє організаціям архів звертаються рідко або довідкових даних у базах програми, забезпечуючи при цьому доступ до даних за вимогою. Також потрібно, щоб формат зберігання бути непорушною і незгладимий. Вважається, що існує значне поліпшення продуктивності і найвищої скорочення витрат для баз даних з розміром навіть менше, ніж 200 ГБ за рахунок активного архівування.

Архівування баз даних рішень, розроблених різними компаніями програмного забезпечення, як IBM (Optim), Applimation (Informatica), а Indusa (ArchivePlus) переконатися, що дані не будуть порушувати. Програмне забезпечення для архівування підтримує посилальну цілісність у всьому, і зберігає архівні файли в XML-форматі, який сам по собі є нестираемой. Вони виконують зберігання даних нормативних вимог та інших державних контролюючих процедур.

Поточна архівування баз даних, яка здійснюється на щоденній, щотижневій або щомісячній основі дозволяє різним компаніям для підтримки критично важливих баз даних при наборі розмір, який може легко забезпечити оптимальне і бажаної обробки поряд з вікнами аварійного відновлення.

Хоча управління життєвим циклом інформації (ILM) є відносно простий концепції, впровадження ILM може бути дуже складним. Він може бути вельми складним для управління складними реляційних даних. Архівування баз даних утворює важливий компонент в будь-якому рамках ILM, яка допомагає в ефективному використанні даних.