особистої безпеки – створення менш безпечного середовища в усьому світі

Безпеки як вашої машини і ключову роль відіграє інформація в ці дні, і саме тому так багато власників комп’ютерів вирішили встановити антивірусний захист, як тільки вони отримують свої комп’ютери. Зрештою, дуже важливо, щоб приступити до роботи в інтернеті, чи не так? Це також, чому так багато людей плутаються, коли вони бачать, що антивірусна програма вискочить на своїх комп’ютерах припускаючи, що вони мають серйозні проблеми інфекції. Багато натисніть на кнопки в надії вирішити цю проблему, але якщо особиста безпека ім’я захисту програмного забезпечення ви бачите на машині, проблема не з комп’ютером, але і з самою програмою.

що особиста безпека?

Більшість людей знають про віруси і як вони можуть пошкодити комп’ютер, але мало хто знає про ізгоїв безпеки програмного забезпечення, і це саме те, що ця програма. Ці програми, як припустити, що ваш комп’ютер має більше проблем, ніж ви можете бути в курсі. Вони можуть навіть припустити, що ваш комп’ютер шкідливих питань. Новенькі в зловмисного програмного забезпечення? Це скорочення від шкідливого програмного забезпечення, і це може бути нав’язливим, ворожі, а іноді і дратує, а також. Часто це встановлюється без вашого відома або згоди, і це може бути дуже небезпечно. Особиста безпека і програми, як це, часто пропонують ви заражених шкідливими програмами, щоб допомогти збільшити шанси, що ви будете придбати повну версію програми.

Особиста програма Безпека складно, тому що він дуже схожий на реальний інструмент безпеки. Якщо вона з’являється на вашому комп’ютері, ви повірили, що це дійсно програма, яка у вас встановлена ​​на комп’ютері, щоб працювати як анти-вірус і анти-шпигунського програмного забезпечення. Це, швидше за все тому, що дизайнери програми, призначеної, щоб вона виглядала як справжній інструмент безпеки, відомої як кібербезпеки. Тому що це виглядає так само, як це добре відомі та надійні програми, багато людей натискають на кнопки на програми, вважаючи, що це допоможе їм позбутися проблеми файли, особиста програма безпеки каже, що у них є.

Тобто, де великі проблеми буття, все ж. Особиста безпека програми з’явиться і скаже вам, що ваш комп’ютер заражений з будь-якою кількістю вірусів і шкідливих програм. І, звичайно ж, більшість власників комп’ютерів потрібно буде зробити все можливе, щоб позбутися від цих програм так само швидко, як вони можуть. На жаль, натиснувши на індивідуальну програму безпеки, вони насправді більше проблем, запрошує в свій комп’ютер через потенційні дірок у безпеці, ця програма може створити

Є цілий ряд речей, які ви можете помітити, якщо програма встановлена ​​на вашій машині. Спочатку, ви можете просто помітити загальний спад у дорозі ваша машина працює. Це призводить до розчарування багатьох, але з плином часу, ви можете почати помічати деякі спливаючі вікна, які запропонував сам комп’ютер знаходиться під загрозою. Заплутана річ для багатьох людей у ​​тому, що спливаючі вікна виглядати повідомлення від вашої машини – як і ті, що ви отримуєте, коли є доступні оновлення. У той час як текст для кожного змінюється, один з найбільш поширених говорить

Оповіщення Порушення недоторканності!
Personal Security виявила численні порушення конфіденційності. Деякі програми можуть відправити особисті дані ненадійних інтернет-хоста. Натисніть сюди, щоб остаточно заблокувати цю діяльність і видалити можливі загрози (рекомендовано)

Важливо відзначити, що експерти бачили кілька варіацій на цей текст, так що якщо ваш не говорить рівно те ж саме, ви можете до цих пір ця програма, встановлена ​​на вашому комп’ютері.

На додаток до спливаючі вікна, ви, ймовірно, також зауважити сканування вікна з’являються навмання, щоб ви знаєте, які загрози безпеки ви зіткнулися.

моя особиста безпека на карту?

Видалення особистої безпеки має важливе значення, і програма неприємність. Якщо на вашому комп’ютері він встановлений, ви будете знати це досить швидко, так як програма вискочить при клацанні з нього. Ви не можете закрити його, і ви не можете позбутися від нього шляхом видалення його, оскільки там взагалі немає місця для вас, щоб видалити його, начебто для справжнього антивірусної програми. Великою проблемою, однак, приходить, коли програма натиснув на а потім, коли він може послати деяких з вашої особистої інформації на Інтернет для інших, щоб отримати доступ. Саме тому він ніколи не рекомендується, щоб натиснути на будь-яку з кнопок, які ви побачите на особистій зловмисних безпеки, так як це може призвести до вас мати набагато більше проблем, то ви в даний час.

Як і більшість шкідливих програм безпеки, особистої безпеки дуже дратує, і вона створює потенціал для деяких дірок у безпеці в майбутньому. Для того щоб видалити особисту безпеку, вам доведеться зробити декілька досліджень. Майте на увазі, що ваше поточне антивірусне програмне забезпечення не може виправити це для вас, тому що ця програма не є вірусом. Хоча це може бути привабливим, щоб просто ігнорувати особистої безпеки і нехай залишиться на вашому комп’ютері, щоб зробити це, ймовірно, не найкраща ідея. Дізнайтеся, як видаліть його.