мобільна функціональність в стратегії CMMS

CMMS або Комп’ютеризована система управління технічним обслуговуванням, це програмне забезпечення, яке допомагає організаціям автоматизувати і оптимізувати управління і обслуговування своїх активів, устаткування і фізичних заводу. Програмне забезпечення також оптимізує процеси, дотримання, скорочення витрат і управлінської звітності. Підтримання активів, обладнання та майна необхідно для організації, щоб уникнути непотрібних витрат на технічне обслуговування, або що ще більш важливо, втратив продукції або послуг, викликані несподіваним поломок.

краще контролювати процеси з CMMS

На додаток до запобігання аварій, CMMS надає широкий спектр функціональних можливостей. Вона забезпечує роботу можливостями управління замовленнями і організовує та автоматизує робочі графіки, на такі критерії, як наявність ресурсів, обладнання типу або розташування обладнання. Вона забезпечує управління запасами MRO функціональність. CMMS масштабується від автоматизації процесів управління проектами для впорядкування завдань калібрування. І система повинна забезпечувати доступ до ключових документів та поширювати інформацію в реальному часі по електронній пошті, SMS або через інтернет-протоколів.

мобільних співробітників

Інженерів і техніків, відповідальних за підтримання активів завжди на ходу і вимагають систему, яка може допомогти їм контролювати критичні ключові показники ефективності, а також виконувати управління обслуговуванням цілей організації. Мобільний з підтримкою CMMS рішення можуть допомогти мобільні техніків робочої сили та інженерів доступу і вхідні дані у центральний CMMS підприємства або Enterprise Asset Management програми. Частин та інструментів можна швидко перемістити з місця на місце, в залежності від CMMS директиви планування, або, будь-які необхідні матеріали можуть бути ефективно видається механіку для виконання ремонту або технічного обслуговування вимог роботи порядку. Ці мобільні пристрої можуть також полегшити співробітникам Персонал зв’язку через SMS або електронною поштою.

деякі переваги

Легко контролювати активи – Ці кишенькових розмірів портативних пристроїв допомогти інженерам для збору даних, таких як температура і тиск рівнях. Це може допомогти з перевірками, записувати точні результати в кожному конкретному часі і відправити в реальному часі інформацію до центральної бази даних.

Ефективне управління замовленнями Робота – з мобільним пристроєм, використання паперу для розподілу робіт або оновлення замовлень були повністю усунені. Передача інструкції через ці пристрої зроблено можливим для менеджерів. Вони можуть записувати час, необхідний для виконання кожного завдання та кількості виконаної роботи. Вони можуть також перевірити, а потім затвердити закриття замовлень на виконання робіт.

Інвентаризація та управління запасами – інженери можуть перевірити запас і передати його, відповідно, з будь-якого віддаленого місця, що не рухаючись від їх поточного місця розташування. Штрих-коди записувати переміщення акції, такі як номери, повернулася або відкликана, і т.д.

Хорошим рішенням CMMS концентрується на кожен аспект всього життєвого циклу активу. З мобільних і веб-інтерфейсу функціональністю, набагато вищий рівень продуктивності і гнучкості процесу може бути досягнуто для відстеження активів, оптимізації управління роботи та звітності інформації про швидкість і KPI статуси