ви знаєте, ваш Outlook Express

Перспективи Експрес поштовий клієнт, який поставляється в комплекті з Windows 95 і вище, і полегшує користувачам доступ до будинку їх листів електронної набравши в Інтернет-провайдера.
Прогнози висловити є основним поштовим клієнтом для більшості потреб електронній пошті. Щоранку, відвідувачів офісу по всьому світу починають свій день з Outlook Express. Вони досягають своїх робочих станцій, увійдіть в свій аккаунт і завантажити свою електронну пошту. Це звичайний бізнес. Але кілька разів все не так, як планувалося. Outlook Express не вдається.

Симптоми корупцією?

Продуктивність вашого Outlook Express може бути млявим, повідомлення може зайняти тривалий час години для скачування файлів і папок може просто випаруватися. Ці файли можуть бути видалені або пошкоджені. Перша підказка з пошкодженого файлу або папки є корупція. Фото DBX.

. DBX і. MBX файли використовуються Outlook Express для зберігання файлів. Всі файли в папці Outlook, список Експрес зберігаються на нашому жорсткому диску з тим же ім’ям, але з розширенням. DBX (наприклад inbox.dbx). Разом ці зберігаються на папку з ім’ям як сховище загальних папок, яка розташована глибоко всередині документів і установок. Це прихована папка. Корупцію цієї папки аварій Outlook Express. DBX файли нарізати кожне повідомлення на 512 частин байта.

Що відбувається, коли елемент видаляється з Outlook Express?

Коли повідомлення видаляється з папки Видалені, Outlook Express видаляє перші 4 байти кожна частина, так що це не можливо для перспективи відновити повідомлення в своїй були видалені з корзини або остаточно видалені за допомогою Shift + Del ключ.

Наступні симптоми пошкодження файлів у OE

1) Outlook Express почувається млявим при запуску двигуна і при перемиканні папок.
2) прості завдання, як маркування повідомлення як прочитаного може зайняти кілька секунд.
3) Вхідні можуть не відображати вхідні повідомлення.
4) Деякі папки можуть працювати неправильно.

Уразливість Outlook Express з антивірусне програмне забезпечення!

Вірус може означати загибель для будь-якого з наших програмного забезпечення. Але нашим головним завданням при роботі з OE є антивірусне програмне забезпечення це. Тому що це добре відомо, що прогноз часто пошкоджується саме програмне забезпечення Вважається, щоб захистити його. Щоб виключити ймовірність цього виду корупції ви повинні відключити перевірку пошти модуля у вашій антивірусної програми. У більшості випадків корупції через пошкоджених. DBX файлів, точніше, Folders.dbx файлів. Це папка, яка індексує всю папку магазині. Без його допомоги Outlook Express нічого не може зробити. Єдиним рішенням у випадку, необхідно видалити файл з папки зберігання.

Якщо ваш OE з’являється млявим або якщо пошта все ще займає багато часу для завантаження, то можливі альтернативи для ущільнення всіх ваших папок Outlook Express, це може бути підходящим для виправлення незначних помилок. Але якщо проблема не усунена, ви повинні зв’язатися з відомими відновлення даних компанії, як Stellar, яка пропонує Stellar Phoenix поштових скриньок Standard, Програмне забезпечення, яке відновлює пошкоджені / пошкоджених папок Outlook Express і надає Outlook Express відновлення

Всі відновлені / відремонтувати повідомлення зберігаються у вигляді. EML файли на місці, вибраному користувачем.

Незважаючи на наявність відновлення даних і файлів ремонт програмного забезпечення, як і вище, то краще дотримуватися певних запобіжних заходів при роботі з Outlook Express. Це

• Завжди тримайте вашу поштову скриньку порожній керованим і пошти у відповідні папки.
• Якщо ви використовуєте Windows XP SP2 (Service Pack 2), заборонити автоматичний ущільнення тлі.
• Якщо ущільнення в прогрес, не використовуйте комп’ютер, поки не буде завершена.
• Підтримання адекватної резервні копії сховища загальних папок.

Ніколи не намагайтеся знайти ваш магазин папку, так як одне корупції в які можуть зруйнувати ваш Outlook Express. Ці основні запобіжні заходи, може бути дуже корисно, якщо ми використовуємо OE часто або навіть якщо у нас є велика кількість кореспонденції по нашій OE поштову скриньку.