виборі програмного забезпечення для автоматизації тестування продуктивності проекту

Тестування програмного забезпечення являє собою процес, що повинно бути зроблено і вважається частиною процедури для кожної частини розроблюваного програмного забезпечення. Перш, ніж вони розподіляються на ринку, розробники переконатися, що немає ніяких багів і помилок міститься в програмі. Часто, є тест команд, які будуть виконувати такі виникнення і велику частину часу, вони роблять випробування двома способами: ручним і автоматичним. У ручному, тестер себе виконання кожного тесту і робить доповідь про те, що вони дізналися. Це означає, що вони повинні перевірити кожен рядок коду, так що вони будуть впевнені, що немає ніяких недоліків у програмному забезпеченні. Це може зайняти багато місяців, особливо, якщо у коду є тисячі і тисячі рядків уже. Тим часом, в автоматизації, розробник або група тестування буде використовувати іншу програму, яка буде піклуватися про тест-драйву. Найчастіше, програмне забезпечення автоматизації тестування буде той, який відповідає за запис інструкції, дані ним його, а потім він буде грати директиви назад для Лат
ер коли це необхідно. Таким чином, це може заощадити час з боку розробників.

У виборі правильного інструменту автоматизації тестування для процесу, є кілька речей, які ви повинні перевірити тут. Перше, що ви повинні мати на увазі, що це має бути якісний продукт. Це тому що ви хочете, щоб гарантувати, що немає ніяких помилок у програмі, що ви робите. Хоча програмне забезпечення автоматизації тестування можуть бути дуже дорогими, ви можете уникнути дорогих помилок в майбутньому, оскільки він може перевірити всю процедуру без будь-яких помилок. Вам тоді дають гарантію того, що кожен рядок коду перевіряється, не пропускаючи жодної плями, яка може відбутися при виконанні тесту вручну.

Вибір інструментів автоматизації тестування може змінюватись і може залежати від кількох речей. Одним з них є, якщо програмне забезпечення буде для автоматизації тестування GUI. Якщо ви тестування інтерфейсу, то це буде змінюватися, коли ви будете перевірити веб-додатків. Інші фактори, які ви повинні розглянути, тестова середу, сфера та обмеження програмного забезпечення, яке ви будете використовувати, вартість, сумісність інструменту з додатком або якщо він має можливість взаємодіяти з програмою, яку ви розробляєте і простоту використання.

Перед тим, як автоматизувати процес тестування, ви повинні перевірити в першу чергу, чи справді для цього вам необхідно зробити. Серед ознак того, що ви не повинні автоматизувати є юзабіліті тестування, непередбачувані результати, малі і нестабільні збірки додатків. У цих випадках ви повинні виконати ручне тестування. В іншому випадку, процес не буде таким же успішним, як ви хочете його бачити. Для фахівців у цій галузі, вони рекомендують що ви повинні тільки автоматизувати тест, якщо ви думаєте, що є можливий високий повернення на інвестиції. Різні інструменти доступні на ринку і, отже, ви повинні тільки вибрати той, який буде конкретно надати вам з потребами процесу тестування.