Як побудувати велике програмне забезпечення

У цій статті я збираюся пояснити 10 кращих розробці програмного забезпечення помилок моя компанія уникає. Уникаючи цих міфів і зосередившись на досконалість, ми в змозі зробити великі якості програмного забезпечення.

Міф 1) Програма повинна бути розроблена детально перед розвиток починається, так що чіткого плану може бути поза закладений.

Істини) більш складні конструкції, тим більше, як програмне забезпечення сам дизайн. Удосконалюючи конструкцію, то написання програмного забезпечення для даної конструкції, ви ефективно написання роботи двічі. Замість цього, на практиці тільки деякі прості ескізи конструкції і дані моделювання, а не книги, як дизайн, хорошу команду розвитку може створити оболонку для програмного забезпечення і ефективно оптимізувати його до готової продукції. Цей процес очищення створює природну прототипів, дозволяє легко адаптуватися, коли питання, які будуть на непередбачені дизайну виникають (або вихований як нові побоювання клієнтом), а загальний процес займає значно менше часу. Щоб здійснити це вимагає згуртованій команді, навички і досвід, але це на сьогоднішній день є найкращим варіантом для більшості ситуацій.

Міф 2) Є програмістів, дизайнерів, аналітиків і користувачів.

Істини) Структуруючи розвитку, з тим, що всі розробники отримують деякі дії на кожну частину процесу розвитку, навички можуть бути загальними і глибше розуміння може бути отримано. Якщо розробникам рекомендується, щоб реально використовувати програмне забезпечення, то вони можуть використовувати цей досвід для удосконалення думаю, що інакше не приїхав би в світ.

Міф 3) Щасливий команда є продуктивним команди.

Істини) команди людей з широким розмаїттям природних навичок, досвіду і турботи, що критикує один одного і люто сперечається по найдрібніших деталей, виховуватиме і вирішувати проблеми, які інакше ніколи не вирішуватиме. Піч невтомній аргументом є кращим шляху , щоб сформувати розуміння і досягти досконалості.

Міф 4) Важливо ми розуміємо нашу сторону і не йдемо на компроміс з ним.

Правда) Життя компроміс і компроміс не слабкість. Там завжди буде питань (таких, як ефективність, бюджет, простота використання, потужність, обсяг, а також необхідність для легкої інтернаціоналізації), які не можуть бути одночасно досягнуті без таких компромісів.

Міф 5) Ми знаємо, що хоче клієнт, ми знаємо, які питання.

Істини) Без постійної переоцінки, легко втратити рахунок мети. Будівельні компанії часто зіштовхуються з проблемами, вирішити, що вони вважають, що питання, коли ті перебувають фактично відділилися від реальних цілей ринку і може стати не мають ніякого значення. Розробники повинні завжди розуміти ринок мети і бути в змозі адаптуватися, коли інші речі міняються, або навіть змінити самі цілі.

Міф 6) Чим більше, тим краще. Особливо це круто.

Правда) Особливості може легко заплутати користувачів, і їх фактичне значення завжди слід розглядати з урахуванням вартості плутанини. У деяких випадках має сенс насправді видалити робочу особливості, пов’язані з такими проблемами.

Міф 7а) клієнт завжди правий.

Істини) Більшість клієнтів намагаються не дивитися неосвіченими перед розробниками програмного забезпечення, і, отже, фраза свої пропозиції в технічному сенсі. Ефект у тому, що часто пропозиції не дуже підходять, тому що вони не засновані на тверде розуміння технічних питань.

Міф 7, б) клієнт часто помиляються.

Правда) Хоча потреби клієнтів часто вже не найкраще відповідає робити буквально те, що вони говорять, вони завжди знають, чого хочуть і чому вони цього хочуть – і, як правило для дуже вагомі причини. Зрозуміти їх і пристосувати те, що вони говорять, обговорити з ними, але ніколи не ігнорувати їх.

Міф 8) Коментар коду багато.

Правда) Хороший код повинен майже не коментуючи, так як розумна використання найменування і прогалинами і кращі альтернативи. Коментарі повинні тільки коли-небудь пояснити неочевидне, або надати нормативну документацію API.

Міф 9) такий-то необхідності, такий і такий великий.

Істини) поганий працівник звинувачує його інструменти. Хоча деякі допомога в цілях розвитку засобів розробки істотно, хороший розробник може зробити великих результатів в більшості речей служили на них. Є кілька винятків, наприклад, Microsoft Access, або мовою асемблера, але в цілому різниця в якості результатів набагато більше за рахунок навичок розробників, ніж якість їхніх інструментів.

Міф 10) клієнт зрозуміє, якщо є ефективний і простий у використанні інтерфейс.

Істини) інтерфейс не просто потрібно бути простим у використанні, вона повинна бути navigatable без загального розуміння систем. Екрани повинні бути самоопісиваемой.