Як захистити комп’ютер від ізгоїв шпигунів

Більш поширеною проблемою, шкідливих програм шпигунів використовувати уразливості комп’ютера користувача і страх хакерів отримати доступ до комп’ютера, щоб продати свою продукцію. Вони стверджують, що забезпечують захист, коли насправді їх програмне забезпечення вступило комп’ютера в той момент, ти думав, що захищений. Слово “шпигунських” автоматично приносить бачення шпигунства і інтриг на розум, так це вдаряє міра страху не без підстав. Є завжди ті недобросовісні типи людей, які вічно намагаються копати свій шлях у вашу інформаційну базу даних, щоб “шпигувати” за вашу діяльність і вкрасти ваші цінні дані. Було б тільки розумно припустити, що “анти” шпигунських часто абсолютно необхідно. На жаль, через шкідливих програм шпигунів, це не завжди вірно.

Користувач комп’ютера в основному проти двох типів ізгоїв шпигунів. Перший тип програми пропонує Вам захист, але як тільки ви придбали його, ви, ймовірно, виявите, що він виконує неадекватно і не пропонувати свої послуги, як спочатку рекламується. У більшості випадків рівень захисту з програмним забезпеченням, як це досить низький, так що ви можете в кінцевому підсумку справу з тими ж проблемами шпигунських ви намагалися запобігти.

Другий тип ізгоїв шпигунів є трохи більш проблематичним. Він намагається скористатися своїми страхами, лякаючи вас в покупці їх програмного забезпечення. Використання дуже справжнім і страшних попереджень, творці намагаються змусити вас купити повну версію програми. Найбільші проблеми з цим, однак, є те, що вони часто вкласти себе в комп’ютері. Вони, як правило, важко знайти, і як тільки ви їх знайти, ви можете знайти їх важко видалити, а також, і це може призвести до пошкодження або поставити під загрозу безпеку комп’ютера.

способи виявлення ізгоїв шпигунів

Списки доступні підозрюваного шкідливих програм шпигунів. Існує також законні антишпигунське програмне забезпечення. Навчитися різницю між двома необхідний, так як ви не хочете, щоб просто завантажити будь-якій частині програмного забезпечення. Іноді бути в змозі сказати, різниця між “реальним” і корисним програмами та ізгоїв програми так само легко, як ретельно перевіряючи їх будинку веб-сторінці сайту. У більшості випадків законного веб-сайту від справжніх видавець буде “дивитися” і “відчуття” справжній продукт від відомої компанії, який створив гарну репутацію з плином часу. Ізгоїв шпигунів домашніх сторінках веб-сайт буде часто втілюють простий погляд, з характеру від більш обгрунтованими виробника. Більше того, вони будуть виглядати трохи схожий на клон відомі імена програму, сподіваючись, що ви просто не помітите відмінностей в торговельну марку. Однак, як Ви оцінюєте кожну домашню сторінку, ви повинні пам’ятати, що деякі компанії можуть імітація надіти досить хороший акт, тому необхідні додаткові дослідження має важливе значення.

Ще однією характерною рисою незаконним і ізгоїв шпигунів програм ви можете помітити, що веб-сайт постійно намагається зв’язати в один файл. Якщо ви здійснюєте навігацію головної сторінки того чи іншого продукту, і все, що ви натисніть на, здається, бере вас до того ж ім’я файлу і тому ж місці файлу, прийшов час для занепокоєння. Цей же файл використовується для оперативного сканування, завантаження, і навіть сам опис продукту повинна зробити вас скептично ставляться до достовірності продукту.

Також варто звернути увагу на суворі правові та контактну інформацію. Це може бути привабливим, щоб уникнути того, що може здатися, що пучок довгих, що затяглася юридичний жаргон, коли ви намагаєтеся знайти рішення в поспіху, але це якраз та ситуація виробників ізгоїв шпигунів хочете створити. Не дозволяйте їм маніпулювати вами погодитися на купівлю товару в поспіху, якщо ви не знаєте, що це таке і що він збирається робити на комп’ютері. Законні адреси електронної пошти та номери телефонів повинні бути розміщені, коли бізнес працює в межах параметрів закону.

способи запобігання ізгоїв шпигунів

Як згадувалося вище, є законні антішпіонскіх програм, які можуть допомогти захистити ваш комп’ютер. Одним із способів запобігання ізгоїв шпигунів у ваш комп’ютер, щоб зберегти ваш легальне програмне забезпечення оновлюється, що постійна боротьба, оскільки завжди є десь якийсь хакер намагається винайти новий спосіб отримати доступ до вашої комп’ютерної системи.

Ніколи не відкривайте електронні листи, що ви не впевнені, ви знаєте, хто вони. Вони можуть бути засобом для троянів, які можуть встановлювати програми, як ці.

Уникайте спливаючих вікон будь-яку ціну, і переконайтеся, що ви не натиснете на них. Використовуйте блокування спливаючих вікон, що поставляється разом з комп’ютером, щоб заблокувати всі небажані спливаючі вікна, хоча час від часу це може перешкодити законним потребам. Ніколи не включити блокування спливаючих вікон вимкнений, якщо ви не впевнені, що потрібно для конкретної причини, і не забудьте включити його назад, коли ви закінчите з цим конкретним проектом.

Ніколи не завантажувати або умовно безкоштовна, що ви абсолютно впевнені, що це з надійних джерел.

Ваш Інтернет-браузер повинен попередити вас, якщо вам трапиться на веб-сторінку, яка була сертифікована ненадійні. Зверніть увагу на ваші попередження!

Переконайтеся, що безпека комп’ютера налаштування фіксуються на найвищому рівні оптимізації. Трохи читання на сайті Microsoft, допоможе вам зрозуміти, як налаштувати ці параметри.

Якщо ви отримуєте “Вірус попередження” повідомлення на екрані комп’ютера, не натискайте на нього або що-небудь навколо неї. Натисніть ваші Control, Alt і видаляти ключі разом, щоб подивитися поточний список програм, запущених на вашому комп’ютері. Якщо є пункт, ви не дізнаєтеся, завершити процес негайно. Тоді ви хочете, щоб отримати технічну підтримку і допомогу, щоб забезпечити ваш комп’ютер, то безпечна робота.

Є ознаки того, потрібно звернути увагу при спробі визначити шкідливих програм шпигунів. Зверніть увагу і використовуйте здоровий глузд, щоб не дозволити цим підроблених програм проникнути на ваш комп’ютер.