Як виявити помилки реєстру

Перш ніж ми зможемо виявити редактори реєстру, ми повинні зрозуміти, як працює реєстр. Всякий раз, коли ми встановити додаток на комп’ютер, певні дані записуються в реєстрі. Ці дані в даний час звернення до операційної системи щоразу при запуску браузера або як тільки ви відкриваєте програму з пошуку конкретного кінцевого файлу або для виконання завдання.

Після того як ви видалите програму, ідеальне полягає в тому, щоб мати реєстру додатку видалені. Проте, цього не відбувається весь час. Програма звичайно залишає після себе непотрібних і небажаних файлів, які, як правило, пошкоджені. Вони часто називають посиротілий файлів реєстру.

Оскільки система буде посилатися на ваш реєстр для запуску додатків, як тільки ви починаєте його, він може мати тенденцію до помилково називають ці сироти файли, навіть якщо передбачається застосування вже не на комп’ютері. Оскільки комп’ютер витрачає більше часу, щоб дивитися на ці програми, ви побачите, як вона раптом чоботи повільніше, ніж зазвичай. Це було б першою ознакою ви отримаєте для виявлення помилок в реєстрі.

Інші причини помилки реєстру є шпигунські програми, віруси і троянські програми, які входять в комплект з завантажених програм. Після того як ви встановите ці на вашому комп’ютері, в повному невіданні про його наслідки, ви можете несвідомо ключ в пошкоджені і навіть заражені файли в реєстрі.

Заражені файли реєстру може викликати порушення нормальної, як ви запустите комп’ютер. Це може викликати деякі додатки на провал, і, можливо, навіть вплинути на ваше всієї системи в цілому. Ви будете виявити помилки реєстру, які через інфікованих файлів реєстру один раз вам буде запропоновано з повідомленнями про помилки, які шукають відсутні файли реєстру або говорять вам, що файли реєстру, необхідно запустити додаток пошкоджений. Найгірший варіант розвитку подій для будь-якого типу користувачеві видається запит з синього екрану смерті. Як тільки ваш комп’ютер відчуває такі помилки, швидше за все, єдиним рішенням залишається для вас, це перевстановлення операційної системи, яка не так легко зробити, особливо якщо у вас є важливі файли, що зберігаються на вашому комп’ютері.

Щоб вирішити ці проблеми, вам може знадобитися, щоб виправити і виправити ці ключів реєстру, які є життєво важливими для продуктивності системи. Сироти файли реєстру, які викликають комп’ютеру працювати мляво повинні бути повністю усунені підтримувати оптимальну продуктивність вашого комп’ютера. Для того, щоб робити все це, ви повинні виявити помилки реєстру, запустивши сканер реєстру на <стиль = "колір: # 333333, текст-оздоблення: немає; курсору: Текст;" HREF = "http://www.euoem . COM / "> ваші комп’ютер.

Реєстр сканери зазирнути у ваш реєстр, щоб співпасти файлів реєстру з додатками, які в ній потребує. Якщо він знаходить потенційних помилок, пошкоджені та пошкоджені файли, а також відсутні файли, це викликало б вам відповідно. Більшість очищення реєстру пропонують безкоштовне сканування. Як тільки він сканує реєстр, вам буде запропоновано придбати програмне забезпечення, щоб виправити проблеми під рукою. Тим не менш, є вільного програмного забезпечення, які не лише виявляти помилки реєстру, але частіше, ніж ні, ви дійсно повинні платити за якість.

Після виправлення проблеми в реєстрі, ви помітите велику різницю з продуктивність вашої системи. Більшість додатків, які ви не змогли запустити тепер працюватиме нормально. Але іноді, ви, можливо, буде потрібно перевстановити ці програми для лікування застосовуються.

Як тільки ваш реєстр працює дуже добре, ви все одно повинні зберегти реєстр охайними скед сканування принаймні раз на тиждень. Це дозволить запобігти інші помилки реєстру від цього більше шкоди вашому комп’ютеру.