Що таке шпигунське і рекламне ПЗ, і як мені його видалити

Spyware це загальний термін, використовуваний для опису програмного забезпечення, який виконує певні дії, такі як реклама, збір особистої інформації або зміна конфігурації вашого комп’ютера, як правило, без належного отримання вашої згоди в першу чергу. Spyware часто пов’язаний з програмним забезпеченням, яка відображає рекламу (так званий рекламне) або програмне забезпечення, яке відстежує особисту або конфіденційну інформацію. Якщо ви схожі на більшість користувачів в інтернеті, швидше за все, ви, ймовірно, заражені, принаймні одне з цих додатків.

У той час як термін шпигунське програмне забезпечення, яке пропонує таємно відслідковує поведінку користувача, функції шпигунських виходять далеко за рамки простого спостереження. Шпигунські програми можуть збирати різні типи особистої інформації, але також може заважати користувачеві контролю над комп’ютером та іншими способами, такими, як установка додаткового програмного забезпечення, перенаправлення діяльності веб-браузер, або відволікаючи дохід від реклами третіх осіб.

У відповідь на появу шпигунських програм, дрібна промисловість виникла в результаті справа анти-шпигунського програмного забезпечення. Запуск анти-шпигунського програмного забезпечення стала широко визнаним елементом комп’ютерної безпеки для Microsoft Windows настільних комп’ютерів. У ряді юрисдикцій пройшли анти-шпигунські закони, які зазвичай метою будь-яке програмне забезпечення, яке таємно встановлені для контролю комп’ютера користувача.

Чому Spyware і Adware впливає майже кожен інтернет-користувач?

Вся інформація вводиться через Інтернет може бути перехоплено
Несанкціоноване сайтів можуть додати себе на ваш робочий стіл (іконки)
Несанкціоноване сайтів можуть додати себе в список улюблених інтернет
Ваш інтернет-активності можна відстежувати і контролювати
Небажаних панелей інструментів і searchbars можуть вкладати себе у вашому браузері без вашого відома і схвалення
Ваша особиста інформація може бути продана іншим особам без вашого відома або згоди
Домашньої сторінки за замовчуванням і установки можуть бути викрадений так що ви не можете їх змінити
Ці шкідливі компоненти не тільки вторгнутися у ваш ПК, так що вони не можуть бути видалені, але на ваші місця на жорсткому диску і уповільнює роботу комп’ютера!

Ваш комп’ютер, можливо, заражений рекламного і шпигунського, якщо:

Ви завантажили музику онлайн
Ваш комп’ютер працює дуже повільно
Ви пристали ці жахливі спливаючій реклами
Ваша домашня сторінка постійно змінюється

Я думаю, що я заражений вірусів і шпигунських програм. Що я можу зробити зараз?

Отримання уперта рекламне і шпигунське ПЗ з вашого комп’ютера може бути неприємно. Однак, є кроки, які можна зробити, щоб зробити процес більш простим і ефективним.

Переконайтеся, що у вас є відповідний сучасним вимогам анти-шпигунського сканера. Більшість шпигунського та рекламного ПЗ сканерів дозволить вам завантажити останні оновлення автоматично, щоб ви завжди перевірка на самих останніх програм шпигунів і рекламного ПЗ.
Не покладайтеся виключно на антивірусну програму, щоб зробити роботу.
Перед запуском сканування, вимикання всі відкриті вікна браузера та програм (у тому числі електронною поштою), а потім відключити комп’ютер з Інтернету. Якщо доступні, найпростіше зробити, це просто видалити телефонна лінія або кабель, що з’єднує комп’ютер з модемом.
Сканування системи з анти-шпигунського сканера і дозволити йому видалити рекламне / шпигунське він знаходить. Потім перезавантажте комп’ютер, незалежно від того, було запропоновано зробити це на сканері.
Після перезавантаження, і, перш ніж знову до Інтернету, повторіть сканування. Якщо сканер повідомляє ознаки зараження, дайте йому видалити всі сліди і перезавантажити знову. Після перезавантаження сканування втретє. Якщо сканер повідомляє ознаки шпигунського та рекламного ПЗ, або ви все ще відчуваєте, що є сліди не визначається сканером, наступні поради допоможуть.