Інтенсивне підвищення ваших динамічних віртуальних робочих столів

Desktop Virtualization є одним з найбільш гарячих тенденцій в галузі на сьогоднішній день, як організації спрямована на збільшення використання, гнучкість та ефективність витрат в розподіленої обчислювальної середовищі. Віртуалізація настільних систем обіцяє вирішенні багатьох робочому столі проблеми управління, які були переслідують технологій з ПК вперше почали розмножуватися в організаціях. З успіхом в середовищі центру обробки даних (серверів і систем зберігання), багато виробників висувають аналогічні підходи технології для вирішення віртуалізації настільних систем.

завдань, що стоять перед підприємствами

Основною метою цього є для доставки додатків, які дозволяють основні бізнес-процеси. Основна інфраструктура, необхідна для цього включає в себе обладнання, програмне забезпечення, мережі та ІТ-підтримки керівників. З підприємств стає все більш складною через жорсткої конкуренції та глобалізації, тиск на нього зросла і стала більш складною. Вони повинні централізувати настільних комп’ютерів і підвищення продуктивності при одночасному скороченні витрат і забезпечення контролю над інформаційними активами, з дотриманням правил безпеки та стандартизації обміну даними практики на підприємстві.

Все частіше і частіше, відповідь на доставку безпечних, на вимогу ІТ-послуг в дуже складній і динамічному середовищі віртуалізації. Крім того, ще однією серйозною проблемою для традиційних настільних комп’ютерів, з підприємствами поширилася по всьому світу, є питання про мобільність.

У той час як це сценарій, традиційні настільні моделі не передбачена мобільних користувачів ноутбуків, і вони також створюють проблеми з точки зору загального кінцевого користувача і сумісність додатків. З іншого боку, підприємства також зростаючої заклопотаності з приводу захисту кінцевих точок і витоку даних. Аналітики IDC стверджують, що 60% конфіденційної інформації підприємств знаходиться на кінцевих точок і 42% даних порушень є результатом втрати пристрою, в тому числі ноутбуки та мобільні телефони.

Щоб замінити традиційні ПК, віртуалізації настільних систем повинні забезпечити єдину динамічну віртуальну платформу робочий стіл, який може задовольнити потреби мобільних співробітників і віддалених працівників, а також адресу некерованих ПК використовується співробітниками, підрядниками та консультантами.

Динамічний віртуальний робочий стіл, як правило, обумовлені та зібрані з одного еталонного образу і використовує термінальних серверів, віртуалізація додатків, додатків потокового і призначені для користувача настройки для доставки надійних і масштабованих централізованої платформи. Це також дає можливість підприємствам і постачальникам послуг, щоб допомогти створювати, захищати та оптимізувати доставити життєвим циклом віртуальних робочих просторів швидко і ефективно. Дані можуть бути збережені у віртуальному жорсткому диску, який підключений при віртуального робочого столу активується і відключається при віртуального робочого столу деактивується.

Динамічний віртуальний робочий стіл може надати безліч відчутних вигод для організації. Деякі з них:

а) адреси Мобільність – Віртуальні робочі столи забезпечують підприємства з ‘в будь-якому місці, у будь-який час “безпечних робочих столів для роботи на будь-якому пристрої, в результаті значної економії коштів, незрівнянні користувальницькі можливості та експлуатаційні переваги.
Зберегти на витрати на ліцензування – з віртуальним простором доставлені і виконуються на кінцевих точках операційної системи, немає необхідності купувати додаткові ліцензії на ОС.

б) Централізоване управління настільними – Настільна віртуалізація допомагає технологія важелі шаблон для створення тисяч віртуальних робочих просторів з одного шаблону. Все, включаючи дані і додатки, здійснюється централізовано, зберігатися і закріплені.

в) Універсальні – повністю інкапсулює основний ОС конкретних залежностей, що дозволяє стандартними додатками Windows для запуску без проблем на будь-якому пристрої.

г) Більш швидке аварійне відновлення – аварійним відновленням з вкрадені, загублені або пошкоджені ноутбук швидко і легко. Користувач може бути і працює швидко швидкий доступ до нещодавно побудованої віртуальний робочий простір через мережеву посилання або просто підключивши їх попередньо встановлених дисків USB.

е) Економія часу – з меншою кількістю серверів, час, що витрачається на обслуговування серверів знижується. Крім того об’єднання багатьох пристроїв зберігання в єдину віртуальну пристрої зберігання зменшує час, необхідний для резервного копіювання, архівування та відновлення. Розгортання віртуальної машини швидше і простіше, ніж розгортання нового фізичного сервера.

F) зменшити головний біль Desktop Management – рішення віртуалізації настільних систем дозволяють управляти робочими столами користувачів централізовано, що робить його легше тримати настільних комп’ютерів оновлюються і безпечно.

Для всіх верху, віртуалізації настільних систем це не чари. Вартості та ефективності переваги переважать будь-які питання, а також динамічні віртуалізації робочих станцій буде продовжувати рости і набирати популярність.