як комп’ютерна система буде працювати – Комп’ютери, системи – Огляд внутрішніх елементів

Навіть хоча більшість людей використовувати ноутбук або комп’ютер майже кожен день, деякі для великий компонент день, більшість людей не знають, як їх комп’ютерні системи буде працювати на межах. Це керівництво намагається дати істотний огляд мірі як ПК працює з опису основних компонентів ПК. За допомогою цих даних ви повинні мати достатньо розуміння, щоб зробити фундаментальну модернізацію та ремонт на ПК.

Ситуація: ПК укладений у з обставин. Та обставина, як металеві статура авто. Він захищає внутрішні компоненти і тримає все на місці.

Енергії дають: енергія забезпечить перетворює електроенергію з розетки в електрику, що різні внутрішні елементи можна використовувати. Кожна внутрішня частина має свої індивідуальні умови потужність – різних напруг, різних течій і т.д. електроенергії забезпечують дає власну електроенергію для кожного елемента.

Материнська плата: Материнська плата, як нервова техніку перебування людини, вона пов’язує всі внутрішні елементи разом. Вся зв’язок здійснюється навколо материнської плати.

Материнська плата також має те, що розглядається як інтегрована гаджети, гаджети, додавати нові функції, які є елементом материнської плати. Назад знову в той же день був окремий звукової карти, мережевої карти, модеми, карти і так далі., Як правило, карти для кожного окремого обладнання. Але через те, ці карти настільки звичайною справою, і характерні для кожного персонального комп’ютера, для комфорту Тепер вони приходять як елемента материнській платі.

Процесор: основного підрозділу обробки, також визначені як процесора, логіка компонент ноутбука або комп’ютера. Всі рішення та розрахунки виконуються процесором. Це центральний елемент комп’ютерної системи все інші фігури, щоб допомогти і продовжити його.

Пам’ять ключа: основний пам’яті, ОЗУ, або просто пам’ять, є коротким вираз пам’яті комп’ютерної системи. Це неймовірно швидко, але багато зменшену, ніж важкий проїзд, розширені вираження пам’яті.

Процесор спілкується тільки з короткими-пам’яті фраза, просто тому, що тривалий термін пам’ять, а повільно. Щоразу, коли вимоги до процесора деяку інформацію з жорсткого диска, він спочатку завантажує його в первинній пам’яті і працює з нею. Тоді момент воно здійснюється і хоче зберегти зміни, він записує інформацію назад до складних диск для зберігання.

Tricky Привід: складні диск є довгостроковою фрази або зберігання, пам’яті комп’ютера. Це дуже набагато більше і набагато повільніше, ніж основний пам’яті. Хитрий диск зберігає факти, працюючи з магнітними полями, щоб вирівняти магнітні продукти на складні диск.

Відео-карта: карта відеокліп відповідає за обробку шоу і для 2D/3D розрахунків. Стандартні картки відеокліп зазвичай надходять інтегрований в материнську плату. Але набагато більш потужним відеокартам, для інтенсивних 3D-додатків, прийти, як значне автономне гаджетів. Вони великі плат з їх особистими процесорів (GPU) і пам’яттю.

CD / DVD-привід: неймовірно часті елементом у ПК, CD / DVD привід є, щоб пройти і запису компакт-і DVD-дисків.

Це досить високий рівень опису елементів повинно дати вам основні розуміння того, як персональний комп’ютер виконує як мінімум досить знати, що якщо вам необхідно додаткове складське приміщення, ви повинні додати або змінити жорсткий диск.