як збільшити ІТ-бюджет Вашої школи

Життя ІТ-персоналу в секторі освіти так часто зосереджені на вичавити кожну останню краплю життя з кожного апаратного та програмного забезпечення проекту. Вам необхідно запустити м’яса і середньому, і просто не може дозволити собі індульгенції або ризиковані підприємства. Однак проблеми ви стикаєтеся нічим не відрізняються, ніж корпорації ви проходите повз по дорозі на роботу кожен день.

Недавнє дослідження в Троїце школі в Нью-Йорку викрили переважна кількість даних, що типовий установа повинна управляти. Трійці бачив приголомшливі збільшення даних, оскільки вони перейшли на пропонуємо 24/7 онлайн доступ до інформації для своїх студентів і викладачів. Школи просто немає більше 9-5 операцій. Реалізація автоматичного рішення дефрагментації врятували школу значних витрат на нове обладнання і вивільнити ІТ зосередитися на проектах прогресивних технологій.

Вимоги у Трініті-школа, ймовірно, подібне тому, що ІТ-команда заражених; використовуючи те, що у вас є для розміщення кожного зростаючого попиту.

Якщо комп’ютер може працювати у виробництві від 5 до 7 років, які пропонуватимуть величезні гнучкість ІТ-бюджету. Зрештою, користувачі працюють типових офісних додатків, і вони побігли штрафу на тих нових ПК кілька років тому. Якщо не буде нових критичних програму, яка вимагає Quad Core процесорів і 3 ГБ оперативної пам’яті, тих старих ПК здатні отримати роботу.

Єдина проблема з ПК, які були у виробництві протягом деякого часу, вони будуть більш схильні до проблем, які вимагають участі Help Desk, тобто обслуговування і ремонт.

Windows IT Pro опублікував поглиблене дослідження, яке показало, наскільки великий вплив фрагментації має на типових додатків для підвищення продуктивності і використання ПК. Чим довше ПК знаходиться у використанні більш важких накопичення фрагментації ваших користувачів, і в кінцевому підсумку ви, доводиться мати справу з.

Дивлячись на результати, викладачів, студентів та адміністративного персоналу, які очікують Документ Word швидко завантажуватися можу чекати так довго, як 50,9 секунд. Це багато часу, щоб дивитися на пісочний годинник, і виду виконання вплив, який часто призводить до виклик довідкової служби. Автоматична дефрагментація зберігає доступ до файлів оптимізовані, так що ті користувачі отримують послідовним пікова продуктивність, зменшуючи вимоги «швидких комп’ютерів”, як їх відповідати за свої проблеми з продуктивністю.

Фрагментація впливає на серверах так само, як ПК, якщо не більше. Хост-серверів даних, щоб декілька користувачів, може бути, сотні, повинні мати доступ к. Апаратна є більш потужним, але вимагає набагато більше.
Фрагментація розгляду файлової системи. NTFS бачить фрагментованих файлів і питання, додаткові входи / виходи для отримання даних.

Як приклад, що кожна школа чи університет повинен мати справу з, збільшенням нерозподіленого дані переказу, щоб все зростаючою резервних вимог часу. Проблема в тому, як резервне копіювання програми повинні читати файли, коли фрагментація бере участь, він додає додатковий час, щоб процес. ІТ-персонал використовував дискові утиліти скорочуватися резервне копіювання раз з 16 годин до менш ніж за 4 години.