тестування програмного забезпечення усуває помилки і покращує якість

Чому тестування програмного забезпечення так необхідна? Відповідь проста. Помилки в програмному забезпеченні і помилки настільки поширені і так шкідливі, що вони стоять економіці США, за оцінками, 0,6 відсотка від валового внутрішнього продукту. Ця сума приблизно перекладається на колосальні $ 100 млрд на рік. З цієї суми половина витрати лягають на користувачів, а інша половина розробників програмного забезпечення та програмного забезпечення. Ми повинні пам’ятати, що майже в кожному бізнесі і промисловості в Сполучених Штатах залежить від розвитку, маркетингу і післяпродажного обслуговування програмних продуктів і послуг. У дослідженні, проведеному кафедрою Національного інституту Торгової стандартів і технологій (NIST) оцінив, що більше третини витрат може бути усунена шляхом поліпшеного програмного забезпечення розслідування інфраструктуру, що складається з атрибутики тестування інструментів для навантажувального тестування, стрес-тестування, і тестування продуктивності.

Багато хто не знає, що тестування програмного забезпечення це все о. Незліченні люди вважають тестування програмного забезпечення є високотехнологічним за жаргон легкого розуміння. Це сприйняття, на жаль, є міфом. У цьому електронному епоху, нам не потрібно бути експертом, щоб бути знайомим з основними поняттями програмного забезпечення розслідування. Розуміння ключових особливостей і переваг розслідування програмне забезпечення допомагає широкого перетину фахівців і підприємців у їх день у день. Ось відповіді на деякі основні питання на програмне забезпечення аналізу.

Що Тестування?

У двох словах, тестування програмного забезпечення процесу визнати правдивість, повноту, безпеки і якості розробленого програмного забезпечення. Насправді, це технічна розслідування призначений для оцінки якості інформації, пов’язаної з продуктом, для якого планується використовувати.

Тестування різних веб додатків і їх функції

Контрольний список веб-додатків тестування широкого складових багатьма пунктами. Тут ми будемо мати справу з кількома з них.

* Тестування продуктивності: веб-додаток повинен підтримувати великий обсяг роботи, особливо у години пік, коли багато користувачів отримують доступ до тієї ж сторінці одночасно. Крім того, сайт повинен мати можливість обробляти вхідні дані з великої кількості користувачів одночасно. Тест продуктивності також включає в себе стрес-тестування, де система протестована за її межі специфікації.
* Тестування безпеки: Безпека тестування проводиться різними методами. Одним з методів є шляхом вставки внутрішні URL безпосередньо в адресний рядок браузера без реєстрації для того, щоб сторінка не відкривається. Крім того, продукт слід використовувати SSL для забезпечення безпеки заходів. Веб-каталоги і файли не повинні бути доступні без варіанту завантаження.

Найголовніше, всі повідомлення про помилки, спроби входу, в тому числі спроби порушення безпеки, повинні пройти реєстрацію десь на веб-сервері.

що таке дорожня карта більш високої якості програмного забезпечення?

Тестування програмного забезпечення є постійно розвивається процес. Програмне забезпечення розслідування та оціночних компаній постійно прагне виявити і усунути помилки в програмному забезпеченні. Якщо всі програмні помилки можуть бути виявлені і видалені в реальному часі, вигоди для промисловості та бізнесу величезні і не піддається обчисленню. Багато недоліків все ще переслідують ринку програмного забезпечення. Стандартні інструменти тестування повинні забезпечити суворий процес сертифікаційних випробувань. Дорожня карта до підвищення якості програмного забезпечення, безсумнівно, поліпшили і надійної тестування програмного забезпечення.