про Ноа групи і Бретт знаків

Багато людей часто запитують про те, як група Ной став таким ім’ям. Засновник і директор групи Ной, Бретт знаків було видіння, щоб допомогти людям досягти нового початку так само, як Ной біблійної слави зробив. Новий початок, в комерційному сенсі є допомогти людям планувати і забезпечити своє фінансове майбутнє через стратегічні власності та інноваційних фінансових продуктів. Бретт Маркс хотів побудувати групу Ноа стати диверсифікованої власності і фінансових послуг, які могли б допомогти простим австралійців досягти своїх фінансових цілей так само, як він побудував на свої мрії через бачення, прихильність і пристрасна віра, що кожен може добитися успіху з акцентом .

Бретт Маркс почав свій підприємницький шлях, провівши багато важких років, які працюють у будівельній та гірничодобувної промисловості в якості крана і машиніст екскаватора, а потім фальсифікації на запаморочливу висоту прикуті до кранів на багатоповерхові хмарочоси. Бретт виявився намагається збалансувати свою прихильність його сім’ї для забезпечення їх своїми турботами про його безпеку, щоб він почав шукати інші способи, щоб побудувати своє майбутнє. Завжди трудівник з заповзятливим розумом, Бретт незабаром виявився залучений в ряд успішних підприємств, починаючи від гостинності до обслуговування і дерева відсікання послуг на поставку продукції на облаштування будинку. Тим не менш, протягом всієї своєї подорож Marks Бретт продовжував помітивши, що люди, які, здавалося, були найбільш фінансово стійких були ті, хто інвестував в нерухомість. Група Ной був тоді всього лише проблиск в його уяві.

Бретт Маркс став більш зацікавлений у власність, інвестиції та фінансові послуги і встав на число успішних підприємств у цій галузі, яких він знав, могли б допомогти йому досягти своєї мети і свого бачення, щоб допомогти звичайним австралійці як і він сам будувати свої власні багатства. Таким чином, Ной Група перетворилася на компанія побудувала надихати і заохочувати людей, щоб вийти зі своєї зони комфорту і взяти під контроль своє фінансове майбутнє.

Бретт Маркс вважає, з пристрастю, що інвестування в нерухомість є одним з найкращих способів поліпшити своє фінансове становище, але це не повинні бути складними. Бретт опублікував брошуру, в 2005 році під назвою «простота інвестування”, в якому він передав у гумористичному і вниз до землі моди деякі прості принципи, щоб допомогти людям у пошуку мотивації до змін обставин через інвестиції. Багато клієнтів Ной Група знайдений простий підхід Бретта проста для розуміння і надихаючим. Група Ноа вже допомогла більш ніж 1000 клієнтів, вжити заходів і почати Забезпечення їх фінансове майбутнє через інвестиції в нерухомість.

Бретт Маркс є пристрасним про обслуговування клієнтів, і закликає всіх працівників Групи Ною втілюють принципи, що компанія була побудована на. Група Ноя, таким чином, виросла з невеликої жменьки співробітників до професійної команди однодумців та партнерів, що нараховується більше двохсот чоловік, як вони йдуть про спільне використання своїх знань створення багатства з клієнтами. Команда Ной Група професіоналів пристрасно прагне до створення через інвестиції в нерухомість і готові поділитися цим знанням з багатьма клієнтами, як це можливо. Високі стандарти обслуговування є повсякденною звичкою для співробітників групи Ной, який був підтверджений кількома нагородами успішністю Австралії яких Група Ноа отримав протягом останніх п’яти років поспіль. У 2006 році Ноа групи також стала переможцем у нагород захисту прав споживачів. В якості нагороди було прийнято, міністр Торгові ярмарки, Маргарет Кіч MP, зазначив, що там має бути більше підприємств там, як група Ноєм.