почати Blu-Ray Палаючий і насолоджуватися високої чіткості відео на hdtv_

Що таке Blu-Ray? І чому?
Blu-Ray це наступне покоління відео форматів дисків, які тримають високі кінцевої досвід домашнього розваги.

Він приносить вам фільми високої чіткості з дивно чітке зображення і багатим об’ємним звуком. Порожні Blu-Ray диск може зберігати до 50 ГБ контенту, що в п’ять разів більше, ніж DVD зберігаються. Це означає, що будь-хто може зробити свою власну бібліотеку високої чіткості домашнє відео і фільми, і витягнути одну з них для перегляду на HDTV в будь-який час в будь-якому місці. Крім того, падіння цін з великим екраном високої чіткості і Blu-Ray програвачі також є одним з факторів, які ми рухатися в напрямку до Blu-Ray горіння.

Щоб зробити такий дисків Blu-Ray, ви повинні мати Blu-Ray горіння програмного забезпечення, таких як Sothink HD Movie Maker,. Це програмне забезпечення дозволяє виконати відео в Blu-Ray перетворення і Blu-Ray Палаючий з одного кроку.

Що вам потрібно?
* Шматок порожній Blu-Ray Disc: або BD-25 або BD-50 в порядку, який означає здатність 25 Гбайт або 50 Гбайт.
* Blu Ray горіння програмного забезпечення: тут ми використовуємо Sothink HD Movie Maker для ілюстрації.
* Blu-Ray плеєр або Sony PS3: грав на виході Blu-ray Disc.

Перед початком Blu-Ray Палаючий
Будь ласка, переконайтеся, що ви встановили Sothink HD Movie Maker на вашому комп’ютері. Якщо ні, будь ласка, перейдіть на його сайт, щоб завантажити останню версію.

Запустіть програму і додати відео-файли
Після того як ви запустили Blu-Ray горіння програмного забезпечення —- Sothink HD Movie Maker на Вашому комп’ютері, натисніть кнопку “Додати файли”, щоб додати джерело відео, таких як фільми, які ви завантажили, або домашнього відео, записаного на відеокамері.

Не турбуйтеся з приводу форматів вихідних файлів. Цей Blu-Ray Burning програмне забезпечення підтримує великий діапазон форматів відео джерела, наприклад, найбільш популярні формати Ви можете побачити на інтернеті, таких як AVI, MPEG, MKV, і т.д., і, а також форматів HD відеокамери, таких як M2TS, MTS і т.д.

Ви можете використовувати SHIFT + лівою кнопкою миші, щоб вибрати кілька відео файлів і додати їх в Blu-Ray горіння програмного забезпечення в один час.

перевірити відеоінформації
Все відео додається Тут могла б бути місця або як великі картинки з іменами або невеликі ескізи сторінок з докладною інформацією файлу.

Поради: Наведіть курсор миші на мініатюру зображення, ви побачите більш детальну інформацію про аудіо / відео потік інформації, такі як кодек, частота дискретизації, бітрейт, канали, частоти кадрів і розмірів.

попередній перегляд відео
У цьому Blu-Ray горіння програмного забезпечення, ви можете переглянути всі відео в правому нижньому кутку інтерфейсу, щоб перевірити, якщо це правильне утримання спалити Blu-Ray.

обрізати відео
Якщо вихідний файл занадто довгий, і ви просто хочете, щоб спалити частину змісту цього, ви можете піти в “Edit” – “Обрізати …”, щоб відкрити вікно Обрізка. Потім ви можете вирішити, яка частина буде спалюватися для Blu-Ray, перетягуючи лівий / правий повзунок, щоб встановити час початку / закінчення.

Встановити цільовий диск перед записом Blu-Ray
Потім перейдіть до розділу Налаштування панелі у верхній правій частині інтерфейсу. Тут ви побачите, як звичайні налаштування та розширені установки.

Перейдіть в розділ “Налаштування”, вкладка для нормальної конфігурації на цільовий диск. Виберіть BD-25 або BD-50 в “Цільовий розмір диска”; давати будь тексти в “Позначка диска”, щоб визначити його в майбутньому, вибрати “Відео вимір” від 1280 х 720, 1440 х 1080 або 1920 х 1080; Встановіть “VIDEO частота кадрів “або PAL або NTSC стандарт. Всі ці необхідні і прості налаштування для всіх користувачів, навіть новачкам.

Для тих, хто знайомий з аудіо / потік, параметри і Blu-Ray, ви можете перейти на вкладку “Додатково” для отримання детальнішої настройки аудіо / відео бітрейт, частоту кадрів і режим масштабування, аудіо дискретизації і канали, щоб отримати Зокрема якість на виході з вимогами. В іншому випадку, ви можете пропустити “Додатково” настройки.

BD вставити диск в диск з драйверами
Переконайтеся, що ви вже вставили шматок порожні Blu-Ray диск у ПК драйвера.

Якщо ні, ви все одно можете почати Blu-Ray Палаючий з Sothink HD Movie Maker, і вихідні файли будуть автоматично зберігається в тимчасову папку з дисків Blu-Ray структури для подальшого горіння. У цьому випадку, ви можете записати всі файли в цій папці BD диска за допомогою вашої улюбленої програми для запису. Будь ласка, не забудьте обрати UDF 2.5 або UDF 2.6 файлову систему, перш ніж Blu-Ray запису почнеться.

Почати Blu Ray Палаючий
Будь ласка, переконайтеся, що ви позначили всі відео файли, які ви хотіли б спалити.
Якщо все вище буде зроблено, ви можете натиснути на кнопку “Записати” на панелі інструментів, щоб почати Blu-Ray Палаючий прямо зараз. Blu-Ray Палаючий робота почнеться по одному у відповідності з порядком списку файлів.

Як довго це Blu-Ray Палаючий процес займе залежить від довжини ваших відео файлів і соусом, а також розмір файлу.

Годинники Blu-Ray Палаючий диск
Якщо все піде добре, вам буде запропоновано з повідомлення про те, так що після Blu Ray Палаючий закінчена. Тепер ви можете вставити висновок диск в Blu-Ray плеєр (BR-плеєр) або Sony PS3 і дивитися його на великому екрані HDTV негайно.
Отримуйте задоволення!

Дізнайтеся більше про DVD & Blu-Ray Палаючий тут.