Управління використанням бізнес-послуг, щоб досягти успіху в жорсткій економіки

Якщо економіка знаходиться на підйомі або перед кризою, одним з факторів, відіграє важливу роль у бізнесі: IT. У сучасній бізнес-середовищі, практично всі напрямки діяльності є пов’язаними з ІТ-відділу. Тим не менше, більшість керівників департаментів не мають ні найменшого уявлення про вплив комплексної технології на своїх бізнес-процесів. Багато разів, керівники відділів не мають жодних засобів для виявлення та запобігання вузьких місць в додатках, так що кінцеві користувачі не зачіпаються. У жорстких умовах сучасної економіки, управління бізнес-сервісами може прийти на допомогу багатьох ІТ-менеджерів, а також керівників департаментів для забезпечення безперебійної роботи бізнес-процесів.

Важливість знання кінця в кінець продуктивності застосувати не тільки для великих підприємств, але менш великі підприємства теж. Насправді, моніторинг одного кінця до іншого продуктивність додатків є більш важливим для малого бізнесу, враховуючи, що вони функціонують в дуже стислі маржі. Для того, щоб залишитися на вершині будь-яких проблем з продуктивністю і ефективно вирішити цю проблему, власники бізнесу повинні застосування інструментів моніторингу, через який вони можуть контролювати, чи є їх бізнес-послуг функціонують належним чином. Такий моніторинг додатків буде також інформувати їх про будь вузьких місць заздалегідь і не допустити великого впливу масштабу на кінцевих користувачів. Управління бізнес-сервісами дозволяє обох команд зробити саме це.

Бізнес-рішення Service Management допомогти скоротити розрив між керівниками підрозділів та ІТ-команди. Коли управління бізнес-сервісами рішення покласти на роботу, бізнес-відділ може працювати в координації з ІТ-відділу, щоб гарантувати, що всі послуги доступні і будь-які потенційні проблеми можуть бути вирішені, перш ніж почати порушення роботи кінцевих користувачів. Управління бізнес-сервісами допомагає у виявленні проблеми в галузі ІТ, простежуючи їх корінь проблеми і їх рішення швидко.

з управління бізнес-послугами,

Питання, пов’язані з бізнес-критичних додатків можуть бути вирішені активно
Керівників департаментів може почати пріоритетних завдань відповідно до їх важливості
Інформація може бути представлена ​​у відповідності з роллю особи
IT Service Management легше реалізувати на практиці

Підприємства, отже, необхідно розглянути управління бізнес-сервісами як необхідний компонент для того, щоб знати кінець в кінець виконання всіх критично важливих додатків. Проте, підприємства іноді змушені вибирати між двома крайніми рішеннями BSM: один, який недорогий, але не вистачає функціональності, а інший, який є дорогим і потребує багато сил для його підтримки.

Ідеальний служба управління бізнес був би той, який є інтегрованим, доступний і простий у використанні. Бізнес не повинен йти на компроміс за якістю через вартість рішення для управління Business Service. Ідеальним рішенням було б дозволити кінця в кінець моніторингу продуктивності, а також управління Угода про рівень обслуговування. Це також не вимагає ніякої сили, щоб керувати ним.

До деякий час назад, тільки більше APM продавці пропонують використовувати для вирішення BSM; навіть тоді, ці рішення не були дорогими і складними. Але тепер, з популярністю управління бізнес-послугами, інші виробники почали пропонувати доступні і прості у використанні рішення, які можуть бути застосовані в сфері малого бізнесу, а також.

Збільшилася залежність від ІТ для критично важливих бізнес-функцій зробила Business Service Management, а також IT Service Management обов’язковим для будь-якого бізнесу. Обидва ІТ-менеджерів і керівників департаментів, можуть працювати разом для забезпечення того, щоб бізнес-послуги доступні кінцевим користувачам без проблем.