Java Server сторінки

Сторінки Java Server це технологія, яка дозволяє розробникам програмного забезпечення для створення динамічних запит як HTML, XML для того, щоб відповісти на запит клієнта в мережі. Ця технологія дозволяє Java-коду і певних зумовлених процедур, які будуть імплантовані в статичний контент. Сторінки в синтаксисі Java Server включає в себе додатковий тег XML, який відомий як дії JSP. Він використав, щоб викликати корисність вбудованих функцій. Крім того JSP дозволяє встановити і утворюють JSP бібліотек тегів, які діють в якості розширення для стандартних тегів HTML або XML. Ці бібліотеки тегів JSP дати хорошу техніку, щоб розширити потенційні можливості веб-сервера, надаючи незалежну платформу.

JSP компілятор компілює в JSP, Java-додатків. Компілятор JSP, можливе створення сервлета в Java коді а пізніше скомпільовано компілятором Java. Це могло б навіть безпосередньо виробляти байт-код для сервлета. Сторінки Java Server можна розглядати як високий рівень абстракції сервлети який практикується як розширення Servlet2.1 API. Сервер сторінок і Java сервлети були вперше розроблені на Sun Microsystems. Відкриття з версії 1.2 Page специфікації сервера Java JSP, були побудовані в рамках програми Java Community Process.

Є досить багато JSP неявних об’єктів, які представлені контейнера JSP і це можна було б згадати і вказав програмістами.

• Config – Це дає дані сервлет конфігурації.

• Додаток – Data, є загальними для сервлетів і серверних сторінок Java в додатку.

• Виключення – Винятки незахоплених кодів у додатку.

• Out – дані пишуться за допомогою Writer JSP в потік відповіді.

• Запит – Тут протокол передачі гіпертекстових запиту об’єкта.

• Відповідь – Тут протокол передачі гіпертексту відповідь об’єкта

• Сесія – Це корисно для відстеження даних та інформації про користувача від одного запиту до іншого запиту.

Є декілька дій, які виконуються в JSP дій. Дії JSP не що інше, як використовувати XML-теги, яке викликає функціональність вбудованого веб-сервера. Деякі з цих дій JSP задається наступним чином.

Jsp: парам – Воно вказує параметр, який буде додано на додаток до вимоги існуючих параметрів. Він використовується всередині JSP: параметрів або JSP: включити, JSP: вперед блоків

Jsp: включити – Java Servlet тимчасово дає запит і відповідь від на конкретну сторінку сервера Java. Управління пізніше повернувся в існуючих JSP, як тільки інший JSP завершена. За допомогою цього коду JSP будуть розподілені серед кількох інших JSP-сторінок, а не репліки.

Jsp: вперед – Ця дія JSP використовується для передачі від запиту / відповіді на інше сервлет або JSP. Управління не повернеться до існуючого JSP.

Jsp: плагін – стародавньої версії веб-браузерів, як Internet Explorer і Netscape Navigator використовують різні теги вставляти аплет. Ця дія створює певні теги, які необхідні для браузера включити аплет.

Jsp: Відкат – Ця операція використовується для підтвердження, що якщо браузер не надає підтримку аплетів.

Jsp: деЬРгорегЬу – Він отримує майно від конкретних JavaBeans.

Jsp: зеЬРгорегЬу – Він задає властивість у конкретному JavaBeans.