ідеальним додатком для гарячих фанатів текстових повідомлень, як ви

SMS-Chat 1.1, від VITO Technology, є Windows Mobile SMS посланника, який має унікальний інтерфейс і функції, які дозволяють організувати свій SMS листування в різьбові розмови SMS. SMS-Chat дозволяє вигляді окремих чатів для кожного контакту, з якими ви обмінялися короткими текстовими повідомленнями. Таким чином, всі чати окремі, чітко видно, і організував для кожного контакту. SMS-Chat є надзвичайно зручний додаток пальцем, з новим призначеним для користувача інтерфейсом, який дозволяє переглядати отримані і відправлені SMS в більш зручний спосіб, ніж стандартний інтерфейс.

SMS-Chat має додаткове резервне копіювання функція, яка створює резервні копії всіх ваших SMS, і відновлює їх безпосередньо з SMS-Chat. Вона має новий розширений погляд, з 3 шкури (темний, ясний, яскравий), який додає більше стилю та простоти до програмного забезпечення. Ви можете переглянути вхідні і вихідні SMS на одному екрані, і включити звіт про доставку SMS для всіх повідомлень. Ви також можете встановити окремі персоналізовані звуки для вхідних SMS та звіти про доставку.

SMS-Chat має надзвичайно пальцем дружній інтерфейс, який розроблений, щоб надати вам швидше і краще досвід обміну текстовими повідомленнями. Всі повідомлення групуються за датою, і ви можете легко підтримувати розмову, переглядаючи чати з пальцем. Чати з останнього повідомлення відображаються у верхній і контакти фільтруються ім’я і номер телефону. Головний екран показує ваші потоки текстових повідомлень, і натиснувши на чаті в списку відкриває цій розмові. У рамках конкретної розмови, зелена стрілка зображує повідомлення, отримані вами, синя стрілка зображує повідомлення, які ви успішно відправлені, а червоною стрілкою показано, що повідомлення не було надіслано.

Жовтий значок зображує повідомлення, що повідомлення є непрочитаним. Ви можете переглянути час / дату повідомлення, і є вікно повідомлення в нижній частині, де можна швидко відповісти в чаті ви відкрили.

Для відправки SMS з кимось, з ким ви вже обмінялися текстовими повідомленнями, просто натисніть на ім’я осіб у головному вікні. Ви можете переглядати чат між цією особою і ви. Для того, щоб почати нове SMS-чат, натисніть на значок “нове смс”, і вам буде надано список всіх ваших контактів. Ви можете прокрутити список за допомогою пальців, так само як для iphone, і ви можете використовувати бічній смузі, яка містить алфавітів, щоб отримати доступ до контакт швидше. Ви також можете використовувати клавіатуру, щоб звузити пошук швидше. Просто вивести на екран клавіатуру, а потім введіть у символи для пошуку в списку контактів.

SMS-Chat підтримує кілька SMS повідомлень, і ви навіть можете надіслати те саме повідомлення на всі ваші вибрані контакти відразу. SMS-Chat також надає деякі додаткові опції для обміну текстовими повідомленнями. У правому верхньому кутку в меню для кожного чату дозволяє додати одержувачів, створювати контакти, керувати шаблонами, видаляти, вперед, повторно, або звести до мінімуму чаті. Додавання нового контакту дуже легко, і ви просто повинні натиснути два рази по тексту повідомлення, яке ви отримали від цієї людини.

SMS-чат також є підтримка шаблонів. Є багато попередньо встановлених повідомлень, які є надзвичайно корисними, коли ви зайняті, і потрібно швидко реагувати на іншу людину. Ви можете додати нове повідомлення в шаблон, просто ввівши потрібне слів у вікно програми і натиснути “+” ікону. Як тільки SMS-чат запущений, нове текстове повідомлення з’являється як шкіра спливаючі, з варіантами доступні у вигляді значків. SMS-Chat має повну інтеграцію з іншими Windows Mobile програмне забезпечення, і ви можете легко отримати доступ до SMS-Chat безпосередньо з FunContact. Загальна SMS-Chat 1.1, є одним додатком, що необхідно придбати для любителів текстових повідомлень.

Особливості:

– Звіт про доставку SMS може бути включений автоматично для всіх повідомлень
– Ви можете експортувати чат в текстовий файл
– Можна встановити окремі персоналізовані звуки для вхідних SMS та звіти про доставку
– Перегляд вхідних і вихідних SMS на одному екрані
– Повна миттєве резервне копіювання
– Анімовані смайли
– Можливість додавання нових шаблонів
– Спеціальна телефонна книга заснована список контактів для SMS
– Є три шкури доступні для розширений погляд
– Простий дружній інтерфейс пальця