як програми-шпигуни на вашому комп’ютері

Швидше за все, коли ви виявите, шпигунів на вашому комп’ютері перше питання, яке приходить на розум, не «що це саме?», Ні «для чого це потрібно”, а “як же це потрапити?».

шпигунські програми є неймовірна здатність маскуючись. Навіть найдосвідченіші системні адміністратори і програмісти в кінцевому підсумку з програмами-шпигунами на свій комп’ютер. Це не їх вина: шляхи шпигунів на ваш комп’ютер дуже творчі, і це майже неможливо закрити всі шляхи доступу. Але які ж ці способи доступу?

Самий ранній, і не дивно, як і раніше найбільш поширеним, надає користувачеві встановити програму, вони навіть не підозрюють, містять шпигунські модулі. Це може прийти у вигляді програми, яка зберігає і генерує пароль, браузер надбудову, або що-небудь в цьому роді, який фактично робить те, що він говорить на коробці. Відомий приклад був Kazaa Media Desktop, рівний-однолітків програми, які раніше були дуже популярні кілька років тому. Kazaa був дійсно хороший P2P-клієнт і мав процвітаюче співтовариство, але вона також була шпигунських програм. Протягом довгого часу, користувачі не підозрював, що така корисна програма навіть може містити програми-шпигуни, хоча було цілком очевидно.

Трохи схожий на цього методу є випадок, коли шпигунського встановлюється автоматично, часто без попередження, при установці інших програм. Це пов’язано з програмою установки не тільки установкою програмного забезпечення він повинен був встановити, але також кілька «бонусів», про які користувач не повідомляється. У деяких випадках, по суті, користувач отримує повідомлення: установка програми стверджує, що встановлення додаткового програмного забезпечення може дати вам деякі особливі пільги, або покращити свій досвід, але всі вони роблять це шпигувати за вами.

Ці два методи дуже популярні сьогодні, і дуже ефективним, тому що користувачі мають звичку не прочитавши свої повідомлення. Установка програми, як правило, при кнопку Далі, поки кнопка Далі НЕ буде замінений кнопку Готово. Простий, але в деяких випадках, дуже шкідливо.

Останнім часом ряд нових методів з’явилися. Ці методи використовують різні уразливості в програмному забезпеченні програми або системи повзати на комп’ютер користувача, так само, як хробаки. Це досить рідкісне сьогодні, насправді, більшість експертів навіть не вважають їх форми програм-шпигунів, а черв’яків.

Інший поширений метод у тому, що помилкові “автоматичне оновлення”. В даний час це загальні для програмного забезпечення, щоб надавати можливість автоматичної перевірки оновлень, пошуку і встановлення нових. Шкідлива програма, просто почати, як корисна програма, яка робить свою роботу, але яка приносить деякі непроханих гостей, коли оновлюється. Мораль цієї історії? Завжди перевіряйте, що функція автоматичного оновлення програми дійсно робить.

Як бачите, всі ці методи поширення мають спільний знаменник: вони дуже важко визначити як такої. Spyware може бути встановлений, як і будь-яка інша програма, і виглядає так само, як будь-яку іншу програму. Це не те, як вона виглядає зовні, що робить його підозрілим, це те, що він робить і як він виглядає всередині. Ось чому дуже просунуті алгоритми виявлення необхідні, як і ті, що використовуються XoftSpySE. Це дуже важко виявити шпигунське при вході вашому комп’ютері. Реальний доказ приходить після установки, при першому скануванні ваш анти-шпигунського програми.

Важливою частиною про те, як поширюється шпигунське, що ви можете реально допомогти це зупинити. Я говорю не тільки про використання анти-шпигунського програмного забезпечення, анти-шпигунські програми, такі як XoftSpySE буде робити свою роботу незалежно від того, що ви робите. Я просто кажу про прийняття більш пильними постави. Якщо програма установки робить для вас спеціальна пропозиція, як слід обміркувати, і запустити пошук Google. Ви завжди можете повернутися до нього, якщо вам потрібно. Якщо програма, як відомо, включають в себе програми-шпигуни, не використовуйте його, незалежно від того, наскільки корисною вона не була. Швидше за все, є принаймні один Spyware без альтернативи. Все це може допомогти запобігти поширенню шпигунських, і з достатнім користувачам цьому шпигунських з часом може стати вимерлим. До тих пір, однак, краще не стоїть на анти-шпигунські програми, як XoftSpySE.