як захистити, резервного копіювання та підвищення вашого DVD-дисків

З кінця 1990-х, коли перші диски DVD з’явився на сцені, вона принесла величезний вплив на те, як ми живемо і думаємо. В даний час, ми можемо більш-менш деякі власні DVD диски, які можуть бути придбані у тих магазинів, ті отримали також спеціальні подарунки від друзів, тих, вжиті вашої відеокамери або навіть ті, ви спалюєте якості резервної копії даних.

Захист дисків DVD є звичайною справою в очах багатьох людей. Тим не менш, ми, ймовірно, випустив з уваги той факт, що понаднормові; DVD-диски можуть з’явитися подряпини, пошкодження і навіть повністю непридатним для використання. Цілком імовірно, що ми використовуємо новий диск DVD гладко в перший раз, і наступного разу ми будемо грати, вона не в змозі нормально працювати. Я впевнений, що ніхто не хоче, щоб це відбулося. Насправді, ми можемо уникнути засмучує ситуація, якщо ми звертаємо увагу на наступні поради:

T. Беріть диски за зовнішній край або центрального отвору. Тримайте бруд, чужорідні матеріали, відбитки пальців, плями і рідини з диска і протріть їх чистою бавовняною тканиною по прямій лінії від центру диска до зовнішнього краю.

U. Зберігайте диски вертикально (книга стилем) в оригінальних футлярах, які задані для компакт-дисків та DVD-дисків, а не зберігайте диски горизонтально протягом тривалого часу (років).

В. залишати диски в їх шпинделя або футлярів, щоб мінімізувати наслідки змін навколишнього середовища. Зберігати в прохолодному, сухому, темному середовища, в якій повітря чисте-відносна вологість повітря повинна бути в межах 20% -50% (RH) і температура повинна бути в діапазоні від 4 ° C-20 ° C. Не піддавайте записуваних дисків тривалому впливу сонячного світла або інших джерел ультрафіолетового світла.

W. Чи не застосовуйте на основі розчинника фломастер перманентний маркер, щоб відзначити етикеткової стороні диска. Не писати або позначити в області даних диска (область, де лазер читає).

Захист DVD-дисків необхідно, звичайно, при максимальній їх вартості має більше значення. Тому, щоб зробити ще один крок вперед, ви можете зробити більше для резервного копіювання та активізації їх діяльності.

Комерційна фільмів DVD є захищеним авторським правом. Вам не дозволяється копіювати їх на ваш жорсткий диск. Тим не менш, ми іноді дійсно потребують деякого DVD-дисків для особистого користування або відпочинку. У цьому випадку, ми можемо звернутися до програми DVD копіювання за допомогою. Тут я хотів би поділитися Pavtube DVD Ripper з вами. Це може витягти будь-який DVD-подібний джерело: папка VIDEO_TS, а реальні DVD (зашифрований або незашифрованих) до ПК на кілька кроків. Скачайте і встановіть Pavtube DVD Ripper і вставте DVD. Спочатку ви можете вибрати, щоб завантажити DVD або IFO за весь DVD або певні назви, і в той же час ви можете встановити формат вихідного файлу, задати папку виведення, субтитри, кут огляду і перейменуйте файл призначення. Якщо Ви блідий, щоб перетворити всі файли в один, ви можете перевірити “зливаються в один файл”. По-друге, ви можете налаштувати відео та аудіо-налаштування ефекту (яскравість, контраст, кліп і обсягу), обрізати і обрізати відео для особистих потреб, і ви можете захопити певну красиві зображення при перегляді DVD одним клацанням миші. Нарешті, все дуже готові, ви можете почати конвертувати DVD файли. Процес триває тільки протягом 30 хвилин-50 хвилин, а потім ви отримаєте ідеальне відео для відтворення на мобільних пристроях або комп’ютері.