як ви можете легко синхронізувати дані між декількома комп’ютерами

Є багато програм на ринку сьогодні, щоб допомогти вам зберегти ваші дані, організовані між декількома комп’ютерами. Один з найпростіших способів я знаходжу, щоб зробити це за допомогою SyncToy Microsoft. Microsoft SyncToy є безкоштовним для завантаження та використання і сумісна з операційними системами, починаючи від XP через Windows 7. Архітектура може бути або 32-бітові або 64-бітові. Просто переконайтеся, що є. Microsoft, NET Framework, 2.0 або вище, встановлених на вашому комп’ютері, яка запуститься SyncToy.

Після завантаження та встановлення, вам потрібно створити нову пару папці. Це робиться шляхом обміну папку, яку потрібно синхронізувати з. Хорошим прикладом є, якщо ви хочете переконатися, що мій робочий стіл в папку Документи синхронізовано з Мої папки вашого ноутбука Документи, ви поділіться Мій робочому столі документи. Не забудьте застосувати відповідний NTFS і / або загальні дозволи для захисту документів. Якщо ви працюєте в Vista або Windows 7, клацніть правою кнопкою миші папку, яку потрібно синхронізувати і виберіть Розширена настройка загального доступу. Видаліть всі, і додати адміністраторів і дати йому Змінити дозволи. Для XP клацніть правою кнопкою миші папку, яку ви хочете відправити, а пункт Загальний доступ і безпека. Потім перевірте загальний доступ до папки в мережі, під Мережевий спільний доступ і безпека. Не забудьте також перевірити Дозволити користувачам мережі зміну файлів.

В інтерфейсі SyncToy, натисніть Створити папку пара. Нове вікно, показані зліва папки і папку. Якщо ви дійсно синхронізації між двома папками насправді не має значення, який комп’ютер є лівою папки і який є правою. Але якщо ви будете тільки дзеркальне однієї папки в іншу, то дуже важливо, щоб отримати право комп’ютерів. Я завжди використовую робочий стіл в якості лівого і ноутбук, як право, але це тільки мої уподобання. Зробити свій власний і завжди використовувати той же самий, так, щоб не плутатися в майбутньому.

Ви наступного разу буде дано три варіанти:

• Синхронізація (нові та змінені файли копіюються в обох напрямках, лівий і правий)
• Echo (нові та змінені файли копіюються зліва направо)
• Сприяння (те ж, за винятком Ехо Немає делеції)

Вирішити, який варіант краще для чого ви хочете досягти. Більшість людей хочуть вибрати синхронізацію, так як вони намагаються тримати ноутбук і папок на робочому столі в синхронізації. Виберіть назву для цієї пари папки та натисніть Finish.

Ви повернулися в головне меню. Якщо ви хочете синхронізувати одну пару папку, просто виділіть її зліва і натисніть Перегляд або бігти. Якщо ви хочете синхронізувати всі ваші папки пар відразу, виділити всі папки пари і вибору превью або бігти. Я завжди рекомендую вибрати Попередній перегляд тільки так можна побачити, що дії, власне, відбудеться до їх вчинення.

Так що багато користувачів комп’ютерів працювати на декількох комп’ютерах ці дні, і є необхідність зберегти дані синхронізовані між усіма ними. Це занадто трудомістким і виснажливим, щоб спробувати зробити це вручну. SyncToy є однією утиліти ви не повинні відмовлятися.