яка ваша проблема стійкості бізнесу

Як визначити бізнес-завдання? Отримуючи в глибину розуміння проблеми під рукою, то шанси знайти відповідне рішення значно підвищуються. Є цілий ряд інструментів і методів, щоб чітко визначити бізнес-вимоги і цільових процесів. Один підхід створений, щоб просто визначити, що (потрібно зробити), ВООЗ (робить це), коли (вони це роблять), яка (інформація знаходиться під дією) і де (це робиться) для кожного виду діяльності в рамках процесу.

У контексті забезпечення безпеки інформації, аварійне відновлення і безперервність бізнесу, то цей підхід може чітко і графічно спілкуйтеся обов’язки і процеси навколо таких областях, як ефективне видалення захищеної інформації, ризику та вразливості, інтернет-безпеки, моніторинг вмісту, шифрування, єдиний вхід в систему, контроль доступу, резервне копіювання даних і пошуку інформації.

Як відповідної експертизи, постачальника технологій джерел для вирішення бізнес-завдання? Коли чітке розуміння бізнес-завдання визначено, то це може бути використано для забезпечення фільтра через величезну кількість і складність технології та постачальників ринку. Бази знань, аналітичних звітів, постачальник акредитацій, тематичні дослідження та інші джерела можуть бути переглянуті в короткий список постачальників підходить для вашої бізнес-завдання. У результаті такого підходу у вирішенні бізнес-проблем буття привели, а не функція / технології привели.

Як низький рівень ризику, економічно ефективне рішення реалізовано? Існування чіткої вимоги бізнесу дозволить клієнтам купувати рішення, засноване на реальній потребі бізнесу, а цю функцію. Дорогі рішення, що не відносяться до функції можуть бути відкинуті на користь необхідності, нижніх рішень вартістю.

Перевірена управління змінами та поетапних підходів проекту можуть бути прийняті, щоб уникнути поширених причин невдачі проекту ІТ, такі як відсутність технічних знань, поганий зв’язок, планування і управління взаємодією з постачальниками.

Які технології та рішення повинні бути розглянуті? Рішення, звичайно, повинен відповідати детальні вимоги і бюджетних обмежень. Є багато продавців, в межах ринку – деякі з них є інноваційними, а іноді і в значно меншій ціні, ніж традиційні рішення.

У травні 2008 року, наприклад, безперебійної роботи та відмовостійкості послуги бізнес-одиниці в світовий виробник анонсувала свій перший набіг на даних на вимогу захисту ринку з введенням нового захисту інформації сервісів корпоративного рівня на основі програмного забезпечення як послуги (SaaS) технологій.

Інший приклад включає в себе виробників Великобританії з винятковими правами по всій Європі для «чорного ящика» встановлено, низька вартість, простота установки аварійного відновлення системи, що використовуються НАСА, Поштова служба США, British Telecom, NHS і багато інших.

Цей набір продуктів складається з серії інтегрованим апаратним та програмним забезпеченням технікою і пропонує все, від одного електронного відновлення валюти, через підтримку та повне відновлення для Windows, Linux, Solaris, а ще 20 + операційні системи. Рішення повністю відновлює серверів (у тому числі середовищ VMware), ноутбуки або ПК з локального та / або “чорний ящик” віддалені, і протягом декількох хвилин тільки.

Як ми можемо допомогти? Для отримання довідки з визначення ваших бізнес-проблем (стійкість бізнесу або іншим чином), пошук відповідних постачальників і реалізації низького ризику, економічно ефективні рішення, то зв’яжіться з MaxTunity без зобов’язань.