це Розпорядження активами – надання підприємствам руку допомоги

Інформаційні технології допомагають комп’ютери і програмне забезпечення для управління інформацією в. Весь відділ позначається як “IT”. Це корисно в зберігання, захисту, обробки, отримання даних. Інформаційні технології Розпорядження активами може дозволити підприємствам бути слухняним екологічним нормам, покращує захист даних і зниження сукупної вартості володіння. Мета і максимальним прибутком і мінімізація ризиків, пов’язаних з активами виведення з експлуатації. З метою досягнення максимально можливої ​​віддачі від капітальних вкладень, ITAD повинні бути позиковими в найбільш ефективним чином.

Інформаційні технології Розпорядження активами може відбуватися через наступних причин. Наприклад: активи можуть більше не працює належним чином і повинні бути виведені з комісії. Це просто застаріла і потребує покласти назад на свіже, краще рішення. Це ремонтується і перерозподіляється іншим користувачем, або продані третій стороні інформацію Планування активами Технологія ідеально підходить переробці та повторному активів. Повної програми ITAD включає безпечне перевезення, видалення даних, повторне використання даних, і представлення даних.

Сьогодні ITAD має велике зростання, тому що багато компаній воліють обладнання на переробку, а не просто сидять навколо, щоб переконатися, що він не потрапить у чужі руки або в сміттєвому контейнері. ITAD в кінцевому рахунку став брендинг і багато можливості були пріоритетними і надається компаніям, які мають цим брендингу. ITAD є необхідною частиною для забезпечення безпеки даних, оскільки компанії мають необхідність знищення інформації на жорстких дисках, а також докази скасування даних, для подальших звернень. Крім всіх цих цілей, багато компаній стають середовищі свідомих. E-відходів є найбільш швидкозростаючим компонентом твердих відходів.

Майже 50% млн. тонн електронних продуктів відкидаються на рік. Довкіллю захисні (EPA) говорить, що тільки 12,5% твердих відходів на вторинну переробку залишилися 87,5% результатів на звалища. Обмеження на Hazarders речовин (RoHS) були прийняті закони, по США і Європі для контролю утилізації твердих відходів. Важливість ITAD часто недооцінюють. Якщо організації вимагають максимальної віддачі у своїх інвестиціях, ITAD має бути прийняте як один з бізнес-процесу. Є два аспекти для Розпорядження активами. Актив має майбутнього продуктивної цінності в разі повернення активів. Активів не має майбутнього значення продуктивності у разі списання активів.

В один ряд з ITAD, передислокація ще один спосіб керувати ростом ІТ-активів з мінімальними інвестиціями. Компанії можуть залатати і Reimage відшкодовуваною обладнання для передислокації для кінцевих користувачів. Що так багато переваг з ITAD процесу, є певні слабкі місця в процесі. Вони можуть бути перераховані як: Вони не є гнучкими. Вони зайвий процесу. ITAD непрозорий процес. Це нерівномірний процес. Всі організації повинні вживати заходів для здійснення ITAD програму, яка дасть їм можливість рухатися вперед у поліпшенні процесу, правил і централізованого виконання природоохоронних.