усунення неполадок Помилки завантаження в Windows Server 2003

Більшість з нас не могли вирішити проблему. Ви запускаєте ваші вікна машини і зустрічають з загадковим повідомленням про помилку або “синій екран смерті” перед завантаженні системи. Це погане почуття. Ви не можете отримати доступ до операційної системи та усунення неполадок може бути ускладнене. У більшості випадків, люди в кінцевому підсумку вдаватися до крайніх заходів, наприклад, форматування жорсткого диска і переустановлення операційної системи. Це не завжди безнадійна справа. Windows Server 2003 включає в себе ряд альтернативних варіантів завантаження, яка дозволяє при пошуку та усунення цих питань.

При спробі відновлення після збою завантаження Windows, перший крок, щоб дістатися до завантажувальний меню. Ви можете зробити це, натиснувши клавішу F8 на клавіатурі відразу після завантажувача Windows екран. Після того як ви отримали доступ в завантажувальний меню, у вас буде кілька варіантів, які перераховані нижче:

безпечний режим

Ця опція запускається операційна система з мінімальною кількістю системних драйверів. Безпечний режим допоможе вам при пошуку несправностей завантаження збої, викликані драйверами пристроїв і проблеми реєстру. Цей режим не забезпечує підтримку мереж і найбільш системи служби відключені.

Безпечний режим з підтримкою мережі

Точно такий же речі, як безпечний режим, тільки з підтримкою мережі.

Безпечний режим з підтримкою командного рядка

Це інтерфейс командного рядка. Це може бути корисно для перейменування файлів і робити інші основні процедури командного рядка. Оболонці Windows Explorer не завантажено і це в основному просто DOS.

включити протоколювання завантаження

Протоколювання завантаження запускає систему нормально, але вона створює детальний звіт про всі сервісів і драйверів, які намагаються в момент завантаження системи. Це може допомогти вам визначити, що викликає збій системи. Розміщення за замовчуванням для файлу журналу C: \ Windows \ ntbtlog.txt.

Включити режим VGA

Це насправді завантажує встановлений відеодрайвер, але використовує найнижче дозвіл і глибину кольору доступні. Це зручно, якщо ви намагаєтеся усунути проблеми з відеокартою або драйвер монітора.

Завантаження останньої вдалої конфігурації

Ви можете використовувати цю опцію, щоб повернутися до копії реєстру, який був врятований під час останньої успішного входу в систему. Хоча це звучить чудово, я не можу згадати жодного випадку, що це коли-небудь працював для мене в минулому, і, повірте, я пробував кілька разів.

режимі відновлення служби каталогів

Це стосується тільки для активних контролерів домену Directory. Вона дозволяє виконувати технічне обслуговування та завдання резервного копіювання, відновлення на Active Directory.

режимі налагодження

Це дозволить вам підключити робочий сервер через послідовний кабель для відправки налагоджувальних повідомлень для аналізу. Це вимагає великої конфігурації на приймальному кінці і не може бути реалістичним варіантом для більшості людей.

Нарешті, ви можете використовувати консоль відновлення для виконання більш складних несправностей. Консоль відновлення не встановлюється за замовчуванням. Якщо вона не встановлена, ви можете використовувати його, завантажившись з компакт-диска операційної системи і вибрати “Ремонт з консолі відновлення” варіант. Консоль відновлення дозволяє змінювати параметрів запуску служби, створення або розширення обсягів і або вибрати альтернативні варіанти завантаження.

У цій статті ми розглянули кілька варіантів завантаження надаються Windows Server 2003. Якщо ви не маєте справу з апаратного збою часто можна звузити і виправити більшість проблем із завантаженням у Windows Server 2003 за допомогою цих інструментів.