проблеми, які можуть виникнути з вашим реєстрі Windows

Реєстр Windows є домом для всіх цих параметрів на комп’ютері. Вся інформація про все, що на вашому комп’ютері зберігається в реєстрі Windows. Майже кожен вид діяльності, що ви робите на комп’ютері включає в себе реєстр. Активності та інформації, як змінюється ваш Windows шпалери, установка нового шрифту, оновлення нового драйвера або установки нового програмного забезпечення на ПК все зберігається в реєстрі.

Проблема з реєстром є те, що він часто має невірну інформацію про те, що знаходиться на вашому комп’ютері і де він знаходиться. Тут ми перерахуємо види проблем, які можуть статися з вашим реєстрі.

додати видалити програму
При видаленні програми, Windows часто вже не повністю видалити програму. Замість цього, завжди є трохи програмного забезпечення, яке він залишив позаду, що робить цю програму до цих пір числяться в Add / Remove розділ панелі управління програмами. Ця частина реєстру програмного забезпечення стирає ці обривки вашого програмного забезпечення назавжди.

Шлях додатки
Це якось пов’язано з посиланнями на комп’ютері, які більше не дійсні, тому що вони відносяться до папок, де програми не існує більше. Ці програми можуть бути видалені або переміщені в іншу папку.

· Програми автоматичного запуску
Реєстрі управління автоматичного запуску програм і налаштовує недійсних записів за замовчуванням.

· Com & ActiveX
COM / ActiveX розділі реєстру Windows, може містити недійсних записів, які можуть призвести до збою в роботі програми, системні збої або помилки при відкритті документів.

DLL проблеми
Неправильна DLL залишаються зв’язку після переміщення або видалення програми.

порожні ключі реєстру
Порожні ключі реєстру ті застарілі записи, які повинні бути очищені від бази даних реєстру. Очищення за допомогою гарного очищення реєстру програмного забезпечення, яка знайде і видалити їх звільнить просторів і ресурсів.

файлу і шлях посилання
Ви можете видаляти невірні записи з реєстру

асоціації файлів
Реєстр відстежує кожне тип файлу, і програма, використовувана для його відкриття. Оскільки зміни були зроблені установки або видалення програм, недійсних асоціацій або можуть виникнути помилки. Це частина вашого реєстру програмного забезпечення буде перевіряти і виправити помилки, знайдені в цій області.

файли шрифтів
Реєстру програмного забезпечення порівнює всі шрифти на вашому жорсткому диску, щоб усі шрифти в реєстрі і робить ремонт у разі потреби.

· Файли довідки
Файли довідки в реєстрі комп’ютера підтримка ремонт проблема посилань.

невірних ярликів
Недійсні ярлики ярлики, які ведуть в нікуди. Гарне програмне забезпечення буде сканувати реєстр для цих ярликів, щоб позбутися від них і звільнити трохи більше місця і системних ресурсів.

загальні папки
Реєстр очищувачі можуть швидко знайти і виправити помилки в загальних папках посилання – посилання, які відносяться до загальних папок, які більше не існують.

звуковий тракт
Реєстр зберігає інформацію про те, що звучить грати у вікнах. Ця функція реєстру програмного забезпечення усуває проблеми робити з відсутніми файлами звуку.

запуск програм
Реєстр зберігає список програм, запуск, коли вікна навантажень. Гарне програмне забезпечення реєстру дозволить вам відредагувати цей список відповідно до ваших потреб і зробити Windows швидше швидкості завантаження.

· Віртуальні пристрої /. VxD
Помилки, допущені ці записи реєстру для віртуальних драйверів, які більше не існують на жорсткому диску має бути виправлено реєстру програмного забезпечення.

Тепер ви знаєте, з якими проблемами ви можете зіткнутися в реєстр. І більшість з них може привести до вашої системі працювати нестабільно. Більше того, деякі з них можуть навіть зробити ваші програми не будуть працювати і ваші вікна система не завантажується. Хоча іноді Відновлення системи Windows може бути вельми корисно, але той факт, що він не вказує точно в зосередженні реєстрі області, але і всієї ОС Windows, це може бути марним і погрожують ще одна область, то не мають ніякої проблеми. Але, на щастя, є багато реєстру програмного забезпечення, що виправити проблеми реєстру саме той, які згадані вище. Але щоб з’ясувати, які з них краще для вас важко. Але в якості орієнтира, ви можете почати з перевірки мого Топ 5 реєстру очищувачі статті.