останні 4 тенденції про IPad

Ipad, як один з найпопулярніших продуктів компанії Apple, схоже на старих (і менше) Сенсорний Ipod і iPhone. Але великий (9,7-дюймовий дисплей зі світлодіодним підсвічуванням IPS дисплей), з високим дозволом екрану дозволяє IPad абсолютно ідеально підходить для відтворення фільмів до 720p з їх унікальним дизайном з сенсорним екраном. Як IPad коханець, я звернула пильну увагу на IPad протягом довгого часу, я радий бачити, новий прорив про IPad.

Тепер давайте йти, щоб побачити останні тенденції про IPad разом. Перший IOS 4, яка як кажуть, приносить все IOS 4.1 функції для Ipad Ipad, що може підтримати.

Apple, опублікував нову сторінку на Apple.com перегляду функцій, які IOS 4.2 доставить на Ipad в листопаді цього року на 2 вересня 2010 року. Apple, стверджують, що IOS 4 є найбільш передовим мобільним у світі система роботи. І незабаром IPad власники отримають, щоб насолодитися його 100 + нових можливостей та інновацій, таких як багатозадачність, папки, Друк, AirPlay, Game Center, Покращена Mail, Safari Text Search, розширена підтримка підприємства, доступність Додаткові можливості, а клавіатура і словник Аксесуари. Як IPad любителів ми можемо шукати IOS 4.2 майбутні в листопаді для IPAD, iPhone і IPod Touch.

Наступною є гарячим релізі Twitter додаток для IPad, який дозволяє користувачеві Tweet всіх видів контенту через вашого IPad сенсорного екрану.

2 вересня 2010, Twitter випустила нове оновлення для свого популярного додатка Twitter, що робить його універсальним додатком з вбудованою підтримкою великого дисплея IPad автора. Twitter для Ipod програма дозволяє користувачеві Tweet 140 повідомлень характер і дозволяє натисніть на повідомлення з пальцем і подивитися, пов’язаних з утриманням в окремому додатку panel.This вікно доступно безкоштовно, і ви отримаєте це додаток з App Store компанії Apple.

Twitter говориться: “Twitter для IPad використовує переваги сенсорного інтерфейсу рідини Ipad Вона дозволяє людям пересуватися багато інформації навколо плавно і швидко – без необхідності відкривати і закривати вікна або натискати кнопки”. З Twitter для Ipad, люди можуть натиснути на посилання і подивитися фотографії, історії або відео на новій панелі, і легко проведіть пальцем для переміщення між змістом і потік Twitter. Коли я вперше побачити новини, які я пам’ятаю, що я завжди використовую відео в IPad конвертер для перетворення відео в IPad в минулому. Але тепер я можу дивитися відео на Twitter легко. Я повинен сказати, що ми так пощастило, що є шанс спробувати.

Добре, давайте йти, щоб побачити Третя тенденція, мова йде про перші планшетів Samsung Electronics, комп’ютер, Galaxy Tab, запущена на виставці IFA у Берліні, який, як очікується, ознаменує звинувачення проти раннього успіху IPad Apple. Споживачі повинні отримувати вигоду, з ціною війни за прогнозами, почнеться в 2011 році.

Galaxy Tab від Samsung важить всього 380 г, має семидюймовий екран і працює остання версія з відкритим вихідним кодом системи Google Android операційна. Розцінки досі не оголошений своєму жовтневому випуску у Великобританії, але Samsung заявила, що веде переговори з операторами мобільного зв’язку по всьому світу продавати їх, як субсидовані мобільного телефону.

І остання, як і раніше актуальна, Toshiba, таблетки комп’ютерів, представила на IFA Electronics Show в Берліні, щоб конкурувати з IPad Apple.

Folio 100 від Toshiba також працює Android, що означає, як може грати флеш-ролики, на відміну від IPad, але важить в два рази Galaxy Tab на 760 г з 10,1-дюймовим екраном. Компанія планує продати безпосередньо споживачам, але 3G варіант означає носіїв також може запропонувати пристрій, який, як очікується, коштуватиме у Великобританії за £ 329, а також з жовтня.

Ipad і раніше в центрі уваги людей, в силу свого потужного додатки і чудовий дизайн. Одним словом, користувачі будуть цілком щасливі, щоб мати так багато продуктів на вибір. Дивимось відео, музика, красиві фотографії, і т.д. з цим високотехнологічна продукція настільки хороша.