легкий спосіб знайти файли на диску

Робота з комп’ютером день у день, звичайно, означає сотні файлів створені і збережені на жорсткому диску. зауважте, це будуть файли різної природи, звичайно, ви мали б справу з усіма видами файлів з плином часу. Це можуть бути файли MS Word, Excel файлів, файли JPEG, PDF файли, аудіо файли, відео файли, а також багато, багато іншого. Таким чином, визначено настане час, коли знайти певний файл стане дуже важким для будь-якого користувача комп’ютера. Коли це станеться, це буде так набагато краще мати диск знайти інструмент, який можна використовувати, щоб допомогти вам у вашому пошуку.

Ви можете запитати себе прямо зараз, мені дійсно потрібно такий інструмент? Чому я не можу просто подивитися на себе файли? Так, ви можете зробити це, і це було б досить легким процесом, якщо ви знаєте ім’я потрібного файла і правильне розташування файлу в питання. Проблема полягає в можливості того, що ви не можете згадати ім’я потрібного файлу, або ще гірше, ви не маєте жодного уявлення, як би то не було до імені файлу, так як це були не ви створили файл в першу чергу. Це дійсно може бути вельми перешкодою. Таким чином, це дійсно було б досить простіше просто мати інструмент, свого роду, щоб допомогти вам у вашому пошуку.

Один з найпопулярніших інструментів на ринку зараз є Google Desktop Search. Це утиліта, створюються і розвиваються гігантськими Google сам, і він функціонує як дуже ефективний інструмент пошуку. Саме чудове в утиліту пошуку Google Desktop є те, що це абсолютно безкоштовно. У самому справі, ви можете легко завантажити це через Інтернет, і після налаштування параметрів вашого інструменту, ви можете почати пошук з яких-небудь файлів в папки і все, що місця, які ви можете мати у вашій системі.

Ще одна цікава річ про це інструменті, що ви можете легко налаштувати параметри! Завдяки простому і слідувати інструкціям, ви можете запрограмувати інструмент для пошуку через ваш робочий стіл, і ви навіть можете його програмувати шукати через електронну пошту! Звичайно, це означає, що ваш акаунт Gmail, так як Gmail є адреса електронної інтерфейс Google сама. Більше того, якщо ви хочете зробити деякі дослідження з певної теми, скажімо біодизеля і його переваги, ви можете просто отримати доступ до інструменту і введіть ключове слово в, і інструмент може подивитися не тільки через ваш робочий стіл, але і через Інтернет в якості добре. Так, ви більше не повинні отримати доступ до пошукової системи Google, тому що ви вже можете переглядати Інтернет джерел на біодизельне паливо з цим масивним інструментом у вашій системі. Дійсно, це так просто, щоб знайти всі види файлів, вже!

Пошук Google Desktop утиліта є лише одним з багатьох інструментів знайти диск, який можна завантажити по мережі. Є ще так багато інших інструментів, які можна використовувати. Просто перегляньте їх великою кількістю функцій і шукати інструмент, який має свої особливості, які можуть підтримувати ваші потреби і переваги самої. Таким чином, було б набагато простіше знайти диску файлів та інформації, все з кількома клацаннями миші.