кращий CMMS підтримують команду

Наш веб-інтерфейс CMMS Мобільний модуль з КПК для збору польових даних і синхронізувати його в режимі реального часу, якщо бездротовий зв’язок доступна, або пізніше синхронізувати з комп’ютером. Мобільний модуль ідеально підходить для організацій, які хочуть зібрати докладні і точні дані під час роботи замовлень. CMMS допомагає користувачам відслідковувати все, що від щоденних замовлень робіт. Приладова панель в нашій компанії служить командним центром, який надає всі критично важливої ​​інформації і інструментів, що дозволяють користувачам ефективно управляти організаціями. Приладова панель розроблено користувачами який схожий на веб-портал, який використовується у веб-сторінок браузером будинку.

Управління активами програмного забезпечення приладова панель включає в себе деякі особливості і вони полягають у наступному переглянути користувача “, щоб зробити список”, управління обліковими або графіків роботи, завершити і затвердити табелів обліку робочого часу, посилання на погоду і новини, виконувати пошук, моніторинг знімок користувальницьких метрик продуктивності і ці Особливості допомагає в організації з технічного обслуговування системи управління maintenance.Computer програмний пакет, який підтримує комп’ютерну базу даних інформація про технічне обслуговування організації операцій. Ця інформація призначена для підвищення ефективності управління програмами технічного обслуговування та управління, щоб допомогти приймати обгрунтовані рішення.

Комп’ютерного програмного забезпечення з управління активами має двох активів, що не лінійні або лінійно активів. Наші обслуговування компанії і активи ефективно. Нелінійні активів, яка є клас переходить на вищий рівень або вниз до найнижчого рівня, тоді як лінійна активи можуть бути відсортовані за підключення і представляється graphically.Web CMMS нашої компанії є активи модуля, який налаштовує для наступних класів активів області, обладнання, лінійні, структури, транспортних засобів ці п’ять соток розглядаються в нашому модулі, і ми подальшої обробки, щоб покрити в інших полях. Площа в сенсі парків, дренажу, резервуар так що модуль допомагає дати вам інформацією з цих п’яти classes.CMMS Програмне забезпечення модуля ресурсів у нашій компанії займається сім основних компонентів, який включає в себе працю, Постачальник / Підрядник, табель, навчання, устаткування, деталі інвентаризації та замовлення на поставку. За допомогою цих модулів можна оновити всі робочі деталі їх таймінги роботи, випробувальний термін і про своїх клієнтів, а також ваші ПРИДБАННЯ порядку в одному Maitenance module.Web-орієнтованого програмного забезпечення CMMS стандартні вимірювання продуктивності, які розбиті на три основні категорії споживачів Продуктивність, продуктивність активів , Операції Продуктивність на основі цього ми легко генерувати звіти про виконання хороше рішення для управління активами рішень.

Звіти про виконання легко утворюються від програмного забезпечення управління технічним обслуговуванням через сотні стандартних звітів продуктивності або змінити за допомогою простих інструментів формування звітів. Реальні показники продуктивності час представлені для користувачів на приладовій панелі. Ці звіти про виконання на приладовій панелі можуть мінятися по users.Users можуть переглядати і створювати користувацькі звіти легко через наш доповідь про виконання модуль CMMS Управління програмним забезпеченням технічного обслуговування. Будучи в змозі відслідковувати ефективність дозволяє користувачам для досягнення цільових показників рівня обслуговування. Жодна інша програма CMMS на сьогоднішньому ринку не буде мати вас вгору і працює так швидко, як Nexgenam