автоматизації вашій практиці з програмним забезпеченням EMR – навіщо це робити

Можливість автоматизації різних завдань офісу є одним з найбільших переваг використання електронних медичних записів (EMR) програмного забезпечення. Не тільки автоматизацію окупляться у фінансовому відношенні для медичної практики у зв’язку зі зниженням технічного обслуговування та експлуатаційні витрати, але і підвищує ефективність і зменшує ймовірність людської помилки. Ось деякі з програмних областей ЕМІ може допомогти впорядкувати операції і зробити Ваш офіс працював більш плавно:

біллінг

Біллінг компонент ЕМІ програмного забезпечення ефективно записує всі платежі, як за рахунок і простроченої, і буде автоматично відправляти нагадування пацієнтам, які повинні гроші, усуваючи необхідність для людини, щоб зробити це. Це не тільки звільняє співробітників, щоб зосередитися на більш важливих завдань, як надання увагу на пацієнтів, але і практично виключає помилки через неуважність. І це займає лише частину часу, необхідного для відправки рахунку вручну.

доступ

EMR програмного забезпечення гарантує, що обраних співробітників автоматично отримуєте доступ до самої актуальної інформації для кожного пацієнта. Це дуже важливий компонент належної медичної допомоги, але вона може часто важко реалізувати в офісах, які до цих пір використовують застарілі методи обліку паперу. EMR дозволить кожному насолодитися недавно оновлені плани лікування, результати випробувань і всіх інших пов’язаних з пацієнтом даних, що виключає ймовірність того, що нова інформація може бути пропущено.

призначеннях

Наступних призначень часто важлива частина лікування, але занадто багато пацієнти не запланувати візит у відповідь, просто тому, що вони не нагадали про необхідність прийти на обстеження. ЕМІ програмне забезпечення може автоматично нагадувати пацієнтам про зустрічі, а також робить оновлений календарі доступними для всіх співробітників, приймаючи позбавляє користувача від необхідності планування та усунення помилок.

рецепти

Електронні медичні записи програмне забезпечення дозволяє відправити рецепт електронному навіть швидше, ніж потрібно, щоб написати одну на папері. Відправка рецептів використання EMR програмного забезпечення також більш безпечними і надійними, оскільки воно спрямоване безпосередньо в аптеки замість того, щоб вручну переноситься пацієнтом, де він може легко бути втрачені, викрадені або неправильно. Крім того, стрижні можуть бути автоматизовані і лікарів можете вибрати, скільки заправки пацієнта уповноважене на отримання, економлячи час для лікарів, співробітників офісу, аптеки персоналу і пацієнтів.

догляд за пацієнтом

Співробітники повинні мати легкий, безпосередній доступ для введення, контролю та реєстрації життєво важливих функцій організму пацієнта по EMR програмного забезпечення, даючи пацієнтам можливість отримувати точні постійного догляду та негайної уваги у разі потреби. Лікарі можуть також легко створювати діаграми, які показують або загальний стан здоров’я конкретного пацієнта та історії хвороби, або більш широку демографічну читання для великих груп пацієнтів. Цей безпрецедентний доступ до даних дозволяє лікарям визначити тенденції і оцінити стан здоров’я пацієнта в цілому по-новому.

За допомогою програмного забезпечення EMR, небо (або уяві) це межа, коли мова заходить про багато вона може допомогти зробити революцію в медичній галузі. Мало того, що електронні медичні добре для пацієнтів, але вони також можуть допомогти лікарям легко і точно автоматизувати рутинні завдання, вивільняючи цінні ресурси, які будуть використовуватися, де вони потрібні найбільше.