Компоненти комп’ютера для ідіотів

мати що?

Материнська плата (“плат” для стислості) є основою. Всі додає Mobo – процесор, пам’ять, жорсткий диск, монітор, миша, клавіатура, карт розширення, і навіть додаткових периферійних пристроїв, таких як принтери, сканери, і динаміки. Материнська плата, як нервова система і скелет людського тіла – він забезпечує підтримку внутрішніх компонентів, а також передає інформацію між комп’ютером частин.

процесор

Якщо материнська плата є нервова система, то процесор мозок. Більшість математичних маніпуляцій, які роблять комп’ютери працюють виконуються процесором. Інші компоненти можуть також мати свої власні процесорів, але їх результати ще повинні бути пропущені через центральний процесор.

Швидкість комп’ютера зазвичай вимірюється швидкість процесора. Хоча інші фактори також впливають на загальну швидкість, рейтинг процесора, як правило, розглядається як найважливіший показником продуктивності.

Сучасні процесори, як правило, потужністю від 2,0 ГГц і 3,0 ГГц, хоча кожним місяцем побачимо підвищення продуктивності. Це вимір відносяться до числа розрахунків процесора може зробити за 1 секунду. Чим більше число, тим швидше (краще) комп’ютера.

Процесори генерують багато тепла робити цю роботу, тому вони потребують радіатор і вентилятор, щоб тримати їх від перегріву. Тепло головний ворог комп’ютера і безпосередньо впливає на термін його служби.

пам’яті комп’ютера

RAM (Random Access Memory) є частиною комп’ютера, яка зберігає інформацію комп’ютер повинен під час його роботи. Це довільного доступу, оскільки комп’ютер може отримати дані в будь-якому порядку, не обов’язково порядку, в якому вони зберігаються. Взагалі кажучи, чим більше пам’яті, тим краще. 512 до 1024 мегабайт є загальним для пам’яті.

Найбільш поширений тип оперативної пам’яті в ці дні DDR-SDRAM, яка виступає за подвійною швидкістю передачі даних синхронної динамічної оперативної пам’яті. Ми вже знаємо, що означає RAM частини. DDR означає, що доступ до даних в два рази швидше звичайної пам’яті.

Останній тип оперативної пам’яті DDR2. Він пропонує ще більш високу швидкість доступу і швидко стає стандартом для пам’яті комп’ютера.

жорсткий диск

Всі дані, що містяться в пам’яті втрачається, коли комп’ютер вимкнено, так що повинно бути місце для зберігання його постійно. Це те, що на жорсткому диску для.

Він містить операційної системи комп’ютера. Операційної системи, як Windows, використовує близько 4 гігабайт вільного простору на жорсткому диску. Додатковий простір використовується для установки програм для ЕОМ і для зберігання ваших особистих даних.

80 гігабайт жорстких дисків є загальними, але 400 ГБ Пристрої доступні. Крім того, ви можете встановити більше 1 в корпусі комп’ютера для додаткової безпеки та зручності.

периферійними пристроями

Все, що потрібно для завершення основної системи комп’ютера з монітором, клавіатурою і мишкою.

Аксесуари, як принтер або сканер корисні для офісної роботи, і геймери, ймовірно, хочете, щоб додати динаміки і джойстик керування.

Так що у вас є. Основний комп’ютер, потрібно всього 7 основних компонентів. Для отримання оптимального результату, ці компоненти повинні добре інтегруватися. Материнська плата є найбільш важливим компонентом для визначення типу і специфікації інших частин. Вибір відповідного плат для ваших потреб комп’ютер є першим кроком і може вимагати швидкого дзвінка в вашому місцевому виродка.

Незабаром ви будете вважатися місцевим виродок!