Пінг інструментом є важливим інструментом для моніторингу якості зв’язку на мережевих пристроях

Утиліта Ping є частиною програмного забезпечення, що будь-який інтернет-провайдера або адміністратора необхідно для того, щоб забезпечити постійний рівень якості контролю над своєї мережі і її пристроїв. Пінг інструментом виконує цю роботу пінгом відповідних пристроїв у мережі через певні проміжки часу, збору статистики, пов’язаних з продуктивністю для вас, щоб проаналізувати пізніше. Це означає, що ви можете отримати детальний огляд продуктивність мережі протягом певної кількості часу. Ви зможете побачити, які, якщо такі є пристрої, які випускають вниз загальну продуктивність мережі і ви можете отримувати повідомлення, якщо щось піде не так з з’єднанням.

Пошук відповідного Утиліта Ping для роботи може бути жорсткий вибір, однако. Надійність є, звичайно, одним з найбільш важливих факторів, але є й інші. Маючи рішення, яке є простим у використанні, а також безпечний і повнофункціональний також має важливе значення. Ви також повинні бути в змозі мати доступ до всіх важливої ​​статистики щодо вашого Інтернет-з’єднання і продуктивності кожного мережевого пристрою, які ви хочете контролювати. Один з кращих рішень, які також пропонує вам можливість спробувати, перш ніж купити це Ping Assist Pro, найважливішим інструментом пінг для мережевих адміністраторів і тих, хто надає інтернет-послуги.

Використовуючи мінімальні системні вимоги та ресурси, Ping Assist Pro працює як служба Windows,. Він складається з двох модулів; Ping Monitor і пінг сервісу. Інструмент можна керувати віддалено з інших комп’ютерів в мережі і статистичні дані можуть бути представлені у графічному або текстовому форматі. Програмне забезпечення також може бути налаштований для формування повідомлень про тривогу шляхом повідомлення системному треї, повідомлення електронної пошти, мережеві повідомлення або просто звуковий сигнал. Різні сигналізації також можуть бути створені для різних пристроїв у мережі. Всі статистичні дані, зібрані пінг інструменту зберігаються в журналах, які можна переглянути в будь-який час після цього. Мережеві адміністратори також можуть призначати права доступу і обмеження для інших користувачів у мережі, ні обмеження, ні надаючи доступ до функції програмного забезпечення.

Ви можете бути впевнені, що ви отримуєте найкраще з якості та надійності з Ping Assist Pro, так як програмне забезпечення було розроблено після низки рекомендацій від людей, які потребують хорошої інструмент Ping. Виконуючий обов’язки скоріше як няня по мережі, потрібно просто завантажити, встановити і налаштувати програмне забезпечення, перш ніж він почне постійно відстежує вашу мережу і робити всю важку роботу за вас. Процес установки дуже швидко і легко і налаштування програми дозволяє вибрати, які пристрої ви хочете контролювати, а також створені сигнальні повідомлення для конкретних мережевих пристроїв. Як тільки це буде зроблено, ви можете просто сидіти склавши руки і дозволити програмі роботи. Потім ви можете вибрати, щоб подивитися на статистику, які розташовані по влаштуванню в табличному порядку, в якому детально розташовані в хронологічному порядку.

Щоб дізнатися більше, відвідайте pingassist.com.