CRM рішень для вищої освіти в Індії

Перспективні коледжів і університетів охоплює CRM в свої бізнес-процеси, щоб залучати та утримувати найбільш бажаним студентів. Це складний час для інститутів, що забезпечують отримання вищої освіти, і, щоб успішно конкурувати важливо впроваджувати найкращі практики, які можуть дати їм можливість постійно взаємодіяти зі своїм різних зацікавлених сторін (студентів і корпорацій) у високо персоналізовані чином. Для університетів і шкіл бізнесу, студентів є їх клієнтами, але, як CRM використання широко поширене в корпоративному секторі, вища освіта далеко позаду з CRM реалізації. CRM в сфері вищої освіти включає в себе методики та програмне забезпечення, яке допоможе установам розробляти і управляти відносинами з різними складовими. Інститути також хочуть поліпшити свої коефіцієнти конвертації, з перспективою зарахування та скорочення числа втрачених заявників / можливості.

Багато вищих навчальних закладів, університети почалася перебудова і реінжиніринг процесів операційної щоб скоротити витрати. Багато звернулися до планування ресурсів підприємства (ERP) додатків. ERP допомогли їм автоматизувати і оптимізувати їх внутрішніх бізнес-процесів в таких областях, як фінанси, управління грантами, інформація для студентів, управління запасами, і людські ресурси і звільнив їх від деяких з дня в день операції. Основна увага в даний час переходить від підвищення внутрішніх операцій більше концентруватися на своїх клієнтів – студенти, корпорацій і випускників. Проактивний установ в даний час коректують свої практики шляхом переорієнтації своїх зусиль ззовні. У зв’язку з необхідністю приділяти більше уваги клієнтам, багато установ в черговий раз звертаються до технології-це час, щоб управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) програмного забезпечення. Як і в ERP, CRM рішення зосереджені на автоматизації та покращення процесів, хоча акцент робиться на передній офісних площ, таких як реєстрація, маркетингу, обслуговування клієнтів та підтримки.

Модулі, які управляють різними точками дотику студента життєвим циклом

• Прийом – з конкуруючими інститутами на відстані одного кліка, майбутніх студентів чекає негайна відповідь на запити онлайн, електронні листи і телефонні дзвінки. Керівництво відстеження запитів може привести до витоку призводить і так як кожен запит являє собою потенційну можливість для бізнесу, це було б перевести на високі втрати вартості бізнесу. Запит модуль управління в CRM гарантує, що всі запити, отримані від маркетингових заходів інститутів ефективно відслідковуються до прийому етапі.

• Розміщення – Залучити нових корпорацій для розміщення кампуса основі минулі успішні розміщень і студентів профілю, такі як освіта, спеціалізація, влітку навчання і т.д., і запустити вертикальної певного настроюваного кампанії по залученню корпорацій і збільшити видимість в корпоративному світі

• Випускники – спілкування з випускниками, з метою сприяння випускникам програм, які можуть генерувати внесків та участі. Цільові право випускників підходящої можливості і сприяти програми безперервної освіти шляхом виявлення тих, хто, швидше за все, мають високий рівень інтересу до виконавчої курсів рівні.

Ціннісне пропозицію
• Вища застосування та охоплення
• Вища “бренд” обізнаність майбутніх студентів
• Вища охоплення корпорацій в різних вертикалей що призведе до підвищення розміщень
• Розробити протягом усього життя відносини з випускниками

Добре – розроблене програмне забезпечення CRM дозволяє побудувати установи більш глибоких відносин з різними складовими життєвого циклу студент, керуючи студента запити, корпоративних відносин і зв’язків випускників з одного, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Кінцевим результатом є сильнішим знання з цих аудиторій і кращого прийому та випускників відносин результатів для установи. Якщо ви шукаєте, щоб набрати більше студентів, сформувати ваше зарахування воронка, зберегти студентів чи займатися випускників, CRM-рішення є обов’язковим ранніх етапах життєвого циклу взаємодії студента.