як підійти до користувальницький проект веб-розробки

Рішень, доступних на ринку, не відповідають потребам Вашого бізнесу | рішення є, але вони дуже дорогі і мають поточні витрати, пов’язані з ними. При зазначених вище обставин ви вирішите піти на користувальницький проект веб-розробки. Див пункти, які необхідно враховувати, щоб зробити цей проект користувальницької веб-розробки успіх.

У силу різних причин (деякі говорилося вище), ви вирішили взятися користувача проектів веб-розробки з вашою ІТ-партнера. Однак, щоб зробити його успішним Ви повинні будете тримати деякі речі на увазі. Ця стаття дає вам аромат фаз і речей, щоб мати на увазі, по всій життєвого циклу проекту.

1. Подробиці з вимог ведення ділових операцій
Як і в будь Розробка програмного рішення, вам потрібно визначити в деталях те, що операції будуть здійснюватися через рішення і в яких обсягах (скільки користувачів / одночасних користувачів / обсягів даних).

Подробиці з оперативних звітів, які ви можете взяти з розчину, а також форматами частоти. Пам’ятайте – чим більше зусиль ви витрачаєте на цьому етапі, чим більше зусиль ви збережете пізніше.

2. Заморожування стека технологій
Вирішити технічної архітектури рішення. Ключові міркування, які технології вона буде грунтуватися на, і яка буде основна база даних для вирішення.
Ми консультуємо наших клієнтів, що для того, щоб уникнути вендора вони повинні

. Використовуйте широке поширення технології платформи, як (PHP / Java /. NET)
б. Підтримувати вичерпним проектної документації та архітектури.

3. Оптимізації баз даних / політики архівування
Як тільки технологія стек вирішив, проектування баз даних повинні бути деталізовані поза. Проект повинен включати в себе гнучкість для майбутнього додавання і оптимізації на основі нормалізації.

ІТ-рішення сповільнитися при збільшенні розміру бази даних. Таким чином, історичні дані повинні періодично архівуються. Враховуючи, що бізнес-користувачі будуть використовувати цю систему на довгі роки, архівні дані політики повинні бути на місці для користувацьких додатків. Це дозволить забезпечити продуктивність системи прийнятна під час використання розчину.

4. вичерпне тестування – функціональні / продуктивність
Так як ця система побудована з нуля, отже, існує можливість того, що він може містити багато питань / помилок, на відміну від програмних рішень, які вже знаходяться в експлуатації і точно вивірених протягом деякого періоду часу. Ми рекомендуємо вичерпного тестування програми перед його приміщення на справжнє випробування і бізнес йде жити на ній. Система повинна бути перевірена на двох аспектах – повнота виконання бізнес-вимог та виконання угод.

5. Hyper-догляд та планування релізів
Після того як додаток готове для бізнесу використовувати перший тиждень є критичним періодом, коли виділений ІТ-персонал / консультант повинен стежити за питаннями в угодах зробити бізнес-користувачів, а також автоматизованих процесів, визначених у рішенні.

Після того як система проходить цей критичний період, як правило, пропонує почати ллється з бізнес-користувачів на додавання нових функцій в програмному забезпеченні. Ключовим моментом тут є, щоб зробити план випуску на випуску версії програмного забезпечення. Чим критичніше / простіше виправлення повинні застосовуватися в першу релізи та інші можуть бути кийками в пізніших. Це кращий практиці повідомити бізнес-користувачів плану випуску.