як-би зробити блог пост в Microsoft Word 2007

Це моя перша в тому, що, ми сподіваємося, буде ряд посад названий How-To. Сьогодні ми збираємося, зосередить свою увагу нашу увагу на блоги додатків.

При створенні блогу Вам дають інструменти для редагування його з самої послуги блозі. Це включає в себе повідомлення, редагування повідомлень, і, як правило редагування макету. Багато разів повідомлення редактору / творець не скрізь поруч, як добре, як текстовий процесор, що робить його клопоту форматувати свої повідомлення добре. Багато веб-сайти пропонують завантаження [як платних, так і безкоштовних], що можна публікувати в Ваш блог з віддаленого програми. Але те, що багато блогери не знають, що ви можете зробити, що з програми, яку ви, швидше за все, на вашому комп’ютері, Microsoft Word 2007 [Примітка Ця функція відсутня в попередніх версіях офісу без зовнішніх плагінів від вашого Блог хоста].

Перший крок, щоб відкрити Word 2007. У верхньому правому куті вікна вашого порожній документ, ви побачите “Orb” раунд з 4 кольорові квадрати в ній, натисніть на неї, і вона буде виховувати меню. Це головне меню для Microsoft Office 2007 і здійснюється по лінії Microsoft по продуктах. Виберіть кнопку ‘Новий’, і з’явиться нове вікно, яке відображає список шаблонів проекту ви можете відкрити. У цьому вікні буде варіант для блогу, виберіть його, і вона буде виховувати нового документа.

Тепер вам потрібно створити свій блог [або створити], щоб ваш блог хост може приймати дані від Слова. Виберіть пункт «Реєстрація», щоб зареєструвати свій щоденник, і «Реєстрація потому», ну, зареєструйтесь і пізніше. При натисканні кнопки “Реєстрація”, ви потрапите в нове діалогове вікно з стрілку розкривного списку для вас на вибір постачальника. Це також дає вам посилання, де ви можете створити блог, якщо у вас її ще немає. Є безліч безкоштовних сайтів, як WordPress.com, Blogger, Живий журнал, Xanga, де ви можете створювати блоги безкоштовно. Виберіть постачальника послуг і натисніть “Ok”. Тепер він буде просити вас для URL вашого блогу [те, що ви вводите в веб-браузері, щоб дістатися до веб-сторінки вашого блогу], і ваше ім’я користувача та пароль [те, що ви використовуєте для входу в свій блог]. Після цього, натисніть кнопку “OK”, і він отримає інформацію вашого сайту і привести його до Слова. Він може попросити вас, чи хочете ви, щоб відправити це ще раз, якщо це так, натисніть кнопку «Так».

Тепер Ви можете блогу від Microsoft Word 2007! Перевага цього сайту за те, що ви можете зробити набагато більше, ніж форматування деякі провайдери дають. Ви можете вставляти діаграми, картинки, WordArt і столи під ‘Insert’ вкладці, і ви навіть можете додати категорії, які ви зберегли зі свого блогу. У той час як я не рекомендую замінити ти справжній он-лайн сайт з цим є прекрасною альтернативою, якщо ви ведете блог і інтернет виходить [Ви можете зберегти повідомлення в блозі і завантажити його пізніше] і, якщо ви бажаєте використовувати більш просунуті форматування.

Сподіваюся, вам сподобалося моє найперше How-To повідомлень, спасибі за читання / займатися, якщо у Вас виникли питання, пропозиції, зауваження або критику, залишити коментар!