які ризики мій бізнес працює, не маючи моніторингу мережі

Комп’ютери та внутрішніх мереж в даний час є опорою для багатьох підприємств. Незважаючи на те, що допомагає підвищити ефективність і зв’язку, він також може призвести до серйозних проблем – особливо, коли мова заходить про безпеку.

Програмне забезпечення мережевого моніторингу забезпечує ефективну безпеку і діє як всевидюче око, з видом діяльності і будь-які порушення, які можуть виникнути. Це може виявитися безцінним, особливо якщо користувач випадково натикається Деякі шкідливі програми або завантаження знаходиться все, що може становити небезпеку для системи. З мережі часто відіграє ключову роль у повсякденному управлінні бізнесом, будучи без будь-якої форми контролю може бути ризикованою стратегією дійсно.

Моніторинг програмне забезпечення не розроблено, щоб бути нав’язливим. У той час як ви часто будете мати можливість бачити, які сайти люди звертаються, це тільки частина тієї ролі, яку вона виконує. Тим не менш, це може бути надзвичайно важливим.

Зрештою, якщо ви переглядаєте регулярні правопорушення політики компанії, ви зможете вжити заходів. Наприклад, багато компаній тепер проводять жорстку політику, коли йдеться про доступ до сайтів соціальних мереж, а також особистої електронної пошти, матеріали для дорослих та азартні ігри платформи. Якщо хтось проводить весь день покупки з робочої станції, то це, ймовірно, у ваших інтересах, щоб обговорити це з ними, а не дозволить йому продовжувати.

Як вже згадувалося, хоча, це не просто стеження заради стеження. У той час як порушення правил є великою проблемою, так також забезпечення безпеки та моніторингу мережі, як це працює. Наприклад, якщо ви страждаєте проблеми з постачальник послуг широкосмугового доступу, це буде миттєво виділяється простий результат. Якщо це виявиться черговий номер, то ви можете звернутися до джерела нового постачальника або принаймні побачити, що ваші поточні інтернет-компанія може зробити, щоб поліпшити свою пропозицію.

Шкідливих вірусів і навіть співробітників скачування, завантаження і видалення документів може зіграти злий жарт із вашої мережі. Якщо ви не було ефективним програмним забезпеченням моніторингу доступні, ви ніколи не знали б, що будь-яка така діяльність відбувається. Таким чином ви могли б залишити себе відкритими для атак і основні порушення політики.

Ваша мережа містить багато надзвичайно цінну інформацію. Хоча там може бути захист на місці, щоб охоплювати найбільш важливі документи (такі як захист паролем або приховані розділи), це не повністю усунути небезпеку внутрішнього або зовнішнього доступу і порушення. З даними зараз надзвичайно цінним товаром, ви не можете бути легковажним про те, як вона зберігається або захищені. Моніторинг програмного забезпечення буде сигналізувати будь-які потенційні порушення і переконайтеся, що ви не опинитеся в гарячій воді.

З великою мережі користувачів завжди є ризик того, що трохи шкідливі програми можуть проникнути через браузер або вірус може бути завантажена через електронну пошту. Більшість підприємств буде мати виділеного брандмауера, а також антивірусний захист, але іноді навіть вони можуть бути порушені. Часто ви навіть не будете знати, поки щось не трапиться катастрофічне, наприклад, повна відмова обладнання або пошкодження документів в мережі.

Програмне забезпечення мережевого моніторингу забезпечує додатковий захист, щоб допомогти вам уникнути таких питань. Знову ж, якщо є проблема в системі, він буде в змозі виявити його і надати вам звіт. Це може виявитися неоціненною.

Звіти не обмежується тільки оновлення в реальному часі. Ви можете архівної інформації і зверніть увагу на будь тривожні тенденції протягом тривалих періодів, складання всеосяжний звіт про діяльність. Це може бути використано як доказ при прийнятті важливих рішень на нових серверів або інтернет-провайдерів, які можуть виявитися безцінними.

Так що якщо ви цінуєте свою мережу і її продовження ефективності, ви повинні дійсно інвестувати в деякі премії програмне забезпечення для моніторингу. Це не буде коштувати вам землю, але це може заощадити вам багато в довгостроковій перспективі.