яке програмне забезпечення для редагування фотографій, що краще для вас

Як не дивно, існує дуже мало вища якість фото редагування програмного забезпечення, пропонованих на ринку сьогодні. Є багато пакетів, пропонованих, але переважна більшість не дійсно коштує долар незалежно від, як мало вони продають за. Взагалі $ 50-99.99 це правило, щоб знайти кращий для редагування фотографій.

Можливості програмного забезпечення фотографія

Станом на липень 2007 року, десять пакетів фото програмне забезпечення покривають весь спектр можливостей, які поширеним або початку редактора може знадобитися. Враховуючи безліч можливостей, доступних було б важко вирішувати кожному, але, як правило, категорії, які визначають ці можливості включають в себе:

• Імпорт

• Редагування

• обмін

• організація

• Редагування

• підтримка

• Конфігурації

Відзначаючи, який програмний пакет має краще фото редагування буде важко, тому що всі пропонують ті ж можливості, певною мірою, можна з упевненістю сказати, що вони все роблять роботу відповідно. Питання просто зводиться до який пакет має право “почуття” для ваших потреб.

організація

Одна область, де вашого смаку, можливо, зажадають більш близький погляд є організуючою функції. Спокуси в цифрової фотозйомки є те, що фотограф робить знімок з усього, що рухається або рухається в цьому відношенні. Організація стає важливим у цьому випадку. На щастя, всі програмні пакети функції браузера таким чином, є деяке знайомство є, але система, яка працює на цьому шляху ви вважаєте кращим. Знаючи, як ваш розум файли Елементи є ключовим, і кожен програмний пакет пропонує різні форми. Оскільки кожне програмне забезпечення для редагування фотографій, пакет так схоже проблема може просто спуститися на фотопапері.

Фотопапір

Тут знову, є тільки кілька постачальників, і кожен робить хорошу роботу з виробництва якості фотопаперу. Споживач світ має досить гарне уявлення про всіх фотопапір варіанти. Споживач також розуміє, що, на ринку, вони дійсно просто, пропоновані HP фотопаперу та фотопаперу Epson. Всі папери, пропоновані робить досить хорошу роботу, хоча деякі з них можуть зникати або перетворити непривабливий відтінок жовтого.

Параметри паперу

Незалежно від того, папір HP для фотодруку або фотопапері EPSON обраний, тип паперу реального вибору для споживача. Є два типи обробки; глянцева або матова. Метт дасть відблиски фактор опору зображення при фото глянцевим покриттям побачите зображення “поп” від паперу. Виробники Фотопапір розробили системи, що дозволить отримати фантастичні образи і одне про те, що справа з минулим питань відбитків пальця і ​​вологі чорнило.

Розмір паперу

Я далекий нехтувати споживачеві, що просто хоче 4X6 фото папір, поставляють обох типах паперу, глянцеві і матові для середнього фотографа. Глянцевий фотопапір найбільш часто вибирають для більш просунутих беруть фото в той час як ті, які просто хочуть передати фотографії дітей навколо неодноразово буде можливість матовому папері.

Те ж, але різні

Програмне забезпечення чи зображень, друк стала майже так само легко, як він може отримати. Кожен пакет приблизно такий же, як і паперу. Подумайте простим спочатку, тому що всі модні речі, швидше за все, вже там і чекає вас, щоб отримати нервів, щоб дати йому спробувати. Справа в тому, що це не так вже й складно, так виберіть той, який відчуває себе добре і піти з ним.