передового досвіду в галузі поводження з небезпечними відходами

Компанії, які виробляють небезпечні відходи повинні дотримуватися великий масив дотриманням зобов’язань і численні екологічні норми. Ці компанії несуть значну відповідальність, яка може бути зменшений до деякої міри, але не повністю усунені. У разі, якщо небезпечні відходи неправильно, не може бути суттєвим фінансовим штрафам та громадським зіпсувати відношення до організації. Поводження з відходами порушень можна уникнути шляхом реалізації декількох практик, які зменшують ризик генератора.

Визначення небезпечних відходів – визначення небезпечних відходів може здатися, що найпростіша частина, але насправді основна причина більшість порушень. Існує прямий вплив на здатність генератора дотримуватися мандат маркування, зберігання, сортування та утилізації відходів, що для відходів. Якщо небезпечні відходи неправильно класифікований як безпечний, величезні штрафи можуть бути накладені. І з іншого боку, надмірне засекречування безпечних відходів може збільшити безглуздо відповідальністю і збільшити витрати.

Щоб переконатися, що небезпечні відходи ефективно обробляти, то краще, щоб завжди:
(А) проаналізувати всі відходи, що утворюються на місці
(Б) Ручка невідомого матеріалу як небезпечні відходи
(C) вести облік оцінок небезпечних і безпечних відходів

За визначенням, якщо матеріал не твердих відходів, він не може бути названий як небезпечні. Таким чином, важливо розуміти, що визначення твердих відходів є повністю незалежним від його фізичної форми, будь то тверде, рідке або газ. Є правило, два варіанти для визначення відходів. Один полягає в застосуванні інформації “процес знання” про сировину, яке може бути досить ефективно отримані з матеріалів паспортів безпеки (MSDS) або іншого виробника або постачальника, поставлених ресурсів. Або, альтернативно, лабораторний аналіз відходи можуть бути проведені. Це може бути дорогим процесом, хоча це більш визначеною основою для класифікації.

Управління взаємодією з постачальниками – Коли справа доходить до видалення небезпечних відходів, багато компаній покладаються на постачальників. Це дуже важливо вибрати постачальника ретельно, як це генератор, який несе повну відповідальність за утилізацію відходів. Надійної компанії зможуть порекомендувати найбільш економічно ефективних і екологічно переважні варіанти утилізації небезпечних відходів. Наступні поради можуть мати на увазі при виборі постачальника, щоб допомогти звести до мінімуму ризик генератора:

(А) постачальники повинні доступною в надзвичайному порядку.
(Б) Якщо є необхідність для постачальників використовувати субпідрядників, комплексне обстеження має бути зроблено.
(C) постачальник повинен бути в змозі надати список:
Небезпечних відходів реагування
Дотримання нормативних вимог, про що свідчать поточні ліцензії
Служба записи, відгуки клієнтів та особистого досвіду.
(D) Небезпечні відходи постачальники повинні відповідати мінімальним стандартам страхового покриття.
(E) Продавці повинні взяти на регулярний огляд їх виконання.

Коли відбіркових продавців, важливо також, щоб бути в курсі, де відходи в кінцевому підсумку буде видалено. Важливо вказати затверджених обробки, зберігання та захоронення. Є деякі продавці, які транспортування відходів до їх власних TSDFs (обробки, зберігання та видалення відходів) та інші, які є відходами брокерів. Для контролю відповідальності генератора, важливо знати, як і де відходи повинні бути утилізовані.

Документ управління – управління небезпечними відходами, існують правила, які визначають потребу в генераторах, щоб зберегти певні записи, які стосуються поколінню та утилізації небезпечних відходів. Записи, як небезпечні відходи маніфести, дворічні доповіді і т.д., повинні бути збережені протягом трьох років. LDR, або обмеження поховання в землю, повідомлення та сертифікати мають бути збережені протягом як мінімум п’яти років. Як не може бути прямий вплив на дотримання, збереження точною є обов’язковим. Найкраще, щоб мати електронну систему записів, які можуть забезпечити миттєвий доступ до необхідної документації.

Управління небезпечних відходів може бути дуже беруть участь завдання. Звук з небезпечними матеріалами програмне забезпечення може знизити ризик і відповідальність, що беруть участь в утилізації небезпечних відходів. Крім того, з матеріалами сучасних технологій управління може забезпечити колиски до могили відстеження матеріалів.