Новий погляд на спосіб організації думають про цифровому управлінні активами

За визначенням, управління цифровими активами (інакше відома як DAM) включає в себе завдання і рішення, пов’язані з ковтанням, анотування, каталогізація, зберігання, пошук, повторне використання та поширення цифрових активів. DAM у своїх попередніх днів, згадується як оптимізація, підтримка, витончення і експорт файлів. Як цифрові бібліотеки виросли так само як, повинні робити більше з активами, що містяться в ньому. DAM з тих пір перетворилася на стали невід’ємною частиною бізнес-процесів організації для організації мультимедійними ресурсами, таких як фотографії, зображення, відео та аудіо для зберігання, пошуку і розповсюдження інформації.

що управління цифровими активами може зробити для вас
Багато організацій інтеграції DAM як частина їх критично важливих бізнес-стратегії для управління цифровими активами. Вони потребують спеціалізованих рішень, щоб допомогти подолати оперативні та організаційні проблеми унікальними для них. DAM надає таку необхідну централізацію, оптимізація робочих процесів, віртуальне співробітництво та інтеграцію з іншими цифровими медіа-додатків, так що є мінімальним збитком для існуючих процесів при максимальній ефективності бізнесу. Це в кінцевому рахунку допомагає організаціям всіх форм і розмірів працювати краще, швидше і розумніші – даючи їм більше часу, щоб зосередитися на інших важливих цілей.

мовлення, медіа та розваг
У першу чергу DAM використовується творчих користувачів, включаючи фотографів, відео-редакторів, маркетингові та рекламні професіонали, і це лише деякі з них. Так, DAM системи повинні інтегруватися з усіма видами творчих додатків, дозволяючи цифрові дані легко вибрати, легко маніпулювати серед спільної роботи стають доступними за допомогою спрощених розподілу. Інші ключові переваги включають впорядкування внутрішніх операцій, а також всієї виробничого середовища; скорочення циклів редагування в посаду виробництва і надання впритул зберігання і управління. DAM грає життєво важливу роль в засобах масової інформації та індустрії розваг в впровадження нових конструкцій, створюючи нові джерела доходу або повернення на інвестиції, і в кінцевому рахунку, у досягненні високого рівня задоволеності клієнтів.

Друк та видавництво
DAM також допомагає друку і видавничого бізнесу в управлінні активи, створені у вигляді зображень, як графіки і макетів відсканованих документів. DAM рішень управляти різними компонентами цифрові активи, такі як зображення, фотографії та опис своїх даних, пов’язаних з ними. DAM системи є ключовим компонентом у визначенні найбільш ефективний спосіб отримати зображення, відео, аудіо, PDF-документа, InDesign, PPT, в Excel, Word, EPS, GIF, і SVG файлів, звідки вони створюються і управляються їх кінцевий пункт призначення.

рекламних і маркетингових агентствах
Реклами, дизайну і маркетингових послуг компанії стикаються складні бізнес-ландшафт з більш коротким часом клієнта участі, нижня рахунок доходу на рахунки виконавчої влади, зменшити витрати на перемикання клієнтів і збільшення коммодітізаціі послуги вони надають. Ці зміни передбачають, що зростання доходів представляється недосяжною метою для агентств, коли ви також розглянути: він надає потужний інструмент, який знімає деякі з пропускною навантаження на існуючі творчі, студія, і виробничого персоналу; зустрічається необхідність посилення безпеки для клієнтів «багатих медіа-активів, а також творчих колективів дозволяє рухатися швидше, бути більш ефективними і дієвими щодня.

освітніх установ
Інструктори ставляться завдання інтеграції електронної навчального середовища з у своєму класі програм навчання. DAM грає життєво важливу роль в наданні допомоги сучасних освітніх та навчальних закладів заохочення і розвиток нових форм навчання та отримання доходів від джерел раніше було неможливо. DAM системи дати їм можливість використовувати віртуальну “скарбниця” існуючих активів навчання, що містяться в бібліотеках і офісах інструкторів. Технологія дозволяє викладачам економічно ефективний доступ, перепрофілювати і доставити їх через дистанційне навчання, відео-лекції та навчання, портали самообслуговування, і спільної розробки навчальних програм і зробити їх доступними для викладачів, студентів, і світ в цілому.

висновок
Безпрецедентне зростання числа цифрових активів у віртуальну бібліотеку організації є одним з декількох рушійних сил, потреба в складних рішень греблі. Менш ніж за 10 років поодинці DAM перейшов від “приємно мати” послугу “потрібно мати бізнес-вимога: спрощує робочий процес творчий процес, дозволяє централізовано і спільної творчої робочого середовища, а також забезпечує надійну і масштабовану платформу, яка економічно ефективно забезпечує активів у розподіленої мережі, і, нарешті, розкриває потенціал доходів існуючу бібліотеку активів, які можуть бути легко переорієнтовані для створення нових зростання виручки. Інноваційні постачальників технологій та їх здатності принести на ринок рішень допомагають змінити способи організації думають про те, що DAM може зробити для них.