SAP стратегічного управління підприємством Огляд програмного забезпечення

Сап стратегічного управління підприємством забезпечує організацію з інтегрованого рішення на основі організації, планування, виконання, контролю процесів. Сап стратегічного управління підприємством є майбутніх рішення нового покоління, що призведе до розширення цих принципів інтеграції і виступатиме в якості підтримуючої руки процес стратегічного управління, таких як управління ризиками, стратегічне планування і моніторинг продуктивності, уточнення системи зв’язку і т.д. SAP компактно інтегровані з розширеними фінансові поряд з існуючими системами виконання бізнесу.

Сап стратегічного управління підприємством включає в себе два типи стратегії. Кулак з них є постійний моніторинг рівня ефективності використання зворотного зв’язку з бізнес-системами виконання, а друга є коригування стратегії до оперативного рівня управління через ключові показники ефективності та нові цілі. Сап стратегічного управління підприємством забезпечує швидку реалізацію свіжих рішень.

Saps стратегічного управління підприємством в основному складається з п’яти компонент програми. Вони полягають в наступному –

1. Бізнес-планування та моделювання
2. консолідація бізнесу
3. Збір ділової інформації
4. Монітор ефективності корпорації
5. Управління відносинами зі стейкхолдерами

Всі перераховані вище компоненти пробитися для аналізу, управління і запитів комплексів і багатовимірних даних.

Бізнес-планування та моделювання

Сап стратегічного управління підприємством забезпечує підтримку в організації службової діяльності, що дозволяє майбутнім орієнтованого управління підприємством і активного управління відповідно до очікуваннями зацікавлених сторін. Сап стратегічного управління підприємством призначена для проведення моделювання і всебічний аналіз без залучення занадто багато часу і зусиль. Для конкретних оперативних проблем і для стратегічного планування SAP створює умови для динамічного моделювання на основі спеціальних функцій та інструментів. Тим самим імітуючи складні відносини між ринком, підприємства і конкурентів стало можливим за допомогою SAP.

Бізнес-консолідація

Консолідації бізнесу є однією з компонентів програми підпадає під SAP стратегічного управління підприємством. Він забезпечує повну функціональність для консолідації потрібно за законом конкретною компанією. Хоча фонд також надає нам можливість здійснювати управління на основі консолідації організаційних одиниць і ієрархій.

Збір ділової інформації

Цей компонент надає нам можливість для збору детальної інформації бізнесу. Sap автоматизує збір структурованих даних. Нещодавно інноваційної особливістю SAP стратегічного управління підприємством є веб-редакційної верстак, який дозволяє збору відповідної інформації.

Монітор ефективності корпорації

Цей компонент забезпечує повну візуалізацію ключових показників ефективності. Вона постійно відстежує рівень продуктивності використання зворотного зв’язку з бізнес-системами виконання.

Управління відносинами зі стейкхолдерами

Довгострокового успіху підприємства глибоко залежить від сильних і недоторканими відносини між різними групами зацікавлених сторін. І це одна з найбільш важливих компонентів SAP стратегічного управління підприємством.