R4 SDHC і m3i нуля додавання ігор життя

Нові Винаходи і виразно додала більше смаку до ігровий досвід у світі. Не так давно люди використовували, щоб купити спеціальний патрон для різних ігор. Сьогодні багато ігор можуть бути збережені і несеться в маленький чіп. Це ще не всі ці маленькі чіпи (карти) пропонують додаткові функції, такі як відтворення mp3-музики, відеокліпів тощо. Ці фактично перетворити ваш ігровий досвід в більш захоплюючим і приємним однієї крім допомоги ви читаєте електронні новини, журнали і книги. Ці карти дали грі ентузіасти багато приводів для оптимізму.

З усієї нещодавнє введення до ігрового світу, недавнє пригода M3i Нуль. Ця карта була особливо доданий до попередньої спроби взяти ігрове на нові висоти. Ця карта підтримується Nintendo. Функції, такі як розміщення слот для карт MicroSD з боків робить це переконатися, що карта утримується на своєму місці, поки одна грає в ігри. Раніше вважалося, у верхній і, отже, раніше поставлений певні проблеми. Інше введення в тому ж відношенні є R4 SDHC. Ці карти мають по-справжньому дали новий вимір в ігровий світ. Важливо, що люди знають, як використовувати ці карти, перш ніж вони купують ці.

Розуміння основ використання R4 SDHC

Більшість молодих знарядь, які мають SDHC вхід їх думку, може не знати, багаторазове використання цих карт. Головне, це отримати уявлення в логотип, щоб переконатися, що ви не отримаєте точний дублікат оригіналу.

Це завжди краще перенести ігри в карти MiniSD з робочого столу, після внесення окремій папці. Ігри працюють або функції. Форматі NDS. Це дозволяє запускати самостійно зробив гру. Крім того, фільми можна дивитися на R4 SDHC, а також. Хороший спосіб, щоб зробити окрему папку і конвертувати файли в. DPG формат, який може бути зроблено за допомогою «партії DPG.

Додавання ігор R4 SDHC

Це не має ніякого диявола в ньому і відносно легке вправу. Ви, однак, потрібні деякі базові речі, щоб досягти мети. Ці речі включають в себе:

а) Micro SD Card

б) Комп’ютер

C) USB-роз’єм

г) ігри для завантаження

д) R4 SDHC

Кроки, які беруть участь у додаток ігор

крок 1:

Вона починається просто з включенням комп’ютера і вибору ігор, які будуть передані на карту SD.

крок 2:

Наступне, що потрібно зробити, це видалити MiniSD карт з SDHC.

Крок 3:

Це супроводжується її вставки в роз’єм USB.

крок 4:

Після того, MiniSD карта була вставлена, USB роз’єм для підключення до комп’ютера, а також відкрити його для редагування.

крок 5:

Якщо у вас є карта на тій же платформі, PC ігри, потрібно просто перетягнути ігор в карти. Важливо, що ви робите це після створення відповідної папці на MiniSD карт. Деякі люди створюють кілька папок, яка дозволяє легко переглядати згодом як люди хотіли б зберегти різні типи ігор в різних папках.

крок 6:

Після гри були передані, важливо, що карта витягнутий з комп’ютера / USB і вставляється в R4 карти SDHC.

Крок 7:

Останній крок полягає у завантаженні з ігор, які картою робить автоматично і, нарешті, грати те ж саме.

Ці карти мають достатньо місця, щоб включити більше, ніж просто гра. Як згадано вище люди можуть також використовувати їх, щоб грати музику і дивитися фільми, тому, надаючи все нові способи мультимедійне ігровий досвід.