Microsoft Великих рівнин зазначає інтеграції

Microsoft Dynamics GP, поточна версія 10.0, розгортає MS SQL Server 2005 або більш ранніх версій. Якщо ви розробник програмного забезпечення, це, ймовірно, перший, який просвіщає вас – дизайн користувальницьких інтеграції з SQL збережених процедур або уявлень. Однак ви повинні спочатку отримати уявлення про більшість доступних програмування та інтеграції інструментів, щоб зробити кращий вибір для вашого проекту налаштування. Давайте розглянемо варіанти П. інтеграції:

1. GP інтеграції Manager. IM інтуїтивно інтеграції інструмент, який дозволяє кінцевому користувачеві Конструктор запитів, карта полів запиту до об’єктів GP бізнесу, такі як рахунки GL, SOP рахунку, а всі інші (за винятком, мабуть, деякі екзотичні, зазвичай пов’язані з нещодавно придбаної модулі, дуже нова функціональність або тому подібне). Якщо вам потрібно змінити стандартну комплектацію GP логіки, IM дозволяє розгортати VBA сценаріїв і програмних заходів: перед запитом, перш ніж документ та інші. Щоб дати вам практичний приклад – в документі перед подією VBA сценарію може змінити дату документа, якщо ви бажаєте видати вашу інтегровану рахунки два рази на місяць, в той час як інтеграція щодня. Крім VBA сценаріїв можна розгорнути перекладу значення поля – якщо ваш запит інтеграції дає вам ідентифікатор клієнта, як 100 і в ДП це AARONFIT001, ви можете імпортувати таблиці переведення і застосовувати його в інтеграції. Таблиця переведення можуть бути імпортовані в форматі Excel

2. Econnect. Цей інструмент відкриває двері в інтеграції MS Visual Studio. Чистий C # або VB програмістів і серед них є розробниками електронної комерції. Econnect ядро ​​набір зашифрованих SQL збережених процедур, які повторити GP Спритність бізнес-логіки – це означає, що Econnect “перевіряє” GP логіка і це спосіб безпечніше, ніж прямі SQL сценаріїв. Econnect охоплює більшість модулів GP і об’єктів, проте це не поширюється на такі модулі, як виставлення рахунків (однак вона охоплює Обробка замовлень або SOP модуль, який є більш потужним)

3. Microsoft спритність, колишня назва Великих рівнин Спритність. Це IDE і мова програмування дозволяє вам йти в серце GP і використовувати його вихідні коди і двигунів. Приклад налаштування Декс Albaspectrum проводки Server, що дозволяє електронної комерції Econnect розробнику після продажу партії безпосередньо з програми електронної комерції, яка неможлива в чистому Econnect. Спритність дозволяє створювати все мислиме інтеграції, однак це вимагає досвіду програмування Dex і не рекомендується розраховувати на новачків у Dex.

4. SQL сценаріїв. Якщо Econnect це не варіант для вас (де ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися Econnect ще раз, і можливо змінити свій розум на користь Econnect опція), ви можете піти вперед з SQL скриптами. Огляд GP структури таблиці в Сервіс-> опису ресурсів-> Столи, то в тестовій середовищі GP створити угод ви плануєте інтегрувати через інтерфейс користувача GP і аналізу записів, створених в таблицях. Спробуйте годувати одну операцію в тестовому компанії, а потім спробувати запустити процес перевірки посилань: Технічне обслуговування-> контрольні тяги, виберіть серію і роботи або основних таблиць в них – обов’язково перевіряти посилання не виробляє помилку. SQL збережених процедур інтеграцію не самоочевидні і тут ми просто дати вам первісну орієнтацію.