як електронні системи запису пацієнта допомогти лікарям

У медичній галузі, особливо коли справа доходить до медичного застосування записів і прийняття електронних продуктів запис пацієнта, зміна є одна річ, яка залишається постійною. Промисловості в даний час намагається адаптуватися до складних питань, як керованої медичної допомоги та подушним. Крім того, медичні працівники завжди зосереджені в нижньому рядку при одночасному підвищенні допомоги. Для вирішення цих завдань, організації переглядають свої погляди на інформаційні технології. Після десятиліть, охорони здоров’я звертається до інформаційних систем для управління витратами, підвищення загальної операції і підвищити якість догляду за пацієнтами.

в результаті чого ефективність в клініку поруч з вами

В останні два роки спостерігається реальне зростання електронні системи запису пацієнтів, як згадувалося раніше. Цей зсув не дивує експертів в області, які розуміють, з швидкої окупності інвестицій, пропонованих такими схемами. У сутність, багато спостерігачів промисловості підрахували, що вище шістдесяти відсотків медичних працівників прагнуть отримати вигоду з технології, і це обумовлено обіцянкою поставити момент часу, а також у масштабах підприємства використання програмного забезпечення.

передові прогресії

Як і в медичній галузі, технологія не має наміру стоять на місці найближчим часом. Системи продовжуватиме розвиватися належним чином реагувати на мінливі потреби галузі. Хоча поточне медичне програмне забезпечення запису визначних для перегляду і використання інформації, організації охорони здоров’я продовжують хочуть більшого. Крім того, постачальники повинні продовжувати розробку більшого інтелекту в рамках своїх систем, щоб служити промисловості при зрівнянні в с важливими правилами конфіденційності.

Медичне програмне забезпечення запису являє собою набір діаграм пацієнта, деталі, історії хвороби і багато іншого, залежно від постачальника. Вони також повинні включити мережеву маршрутизацію на основі неповних документів в правильний медичний і адміністративний персонал для он-лайн обробки, виставлення рахунків та звітності і включають в себе розширені функції, такі як електронні підписи.

повне заходи успіху

Нарешті, для того, щоб отримати один істинний успіх, то додаток під рукою має допомогти ідентифікувати різні інші функції, такі як диктування, а також транскрипції. Для лікарів, цей недолік відсутній зазначає, таких як замовлення лікаря. Щоб виправити це, необхідно, щоб лікар переходить на іншу станцію ефективно диктувати запису, коли дані повинні бути транскрипції і вступив на графік списку.

У той час як передові обчислювальні допоміг цей метод, він як і раніше ніяково і бере участь у кількох неінтегрований ручні або автоматизовані технології. Таким чином, найкращі у своєму класі електронна програма обліку пацієнтів буде функція тісно інтегровані зображень документів, робочий процес лиття, шаблонів діаграм, диктовку і транскрипцію потужностей. Це дозволяє вихователів з усіма інструментами, необхідними для обробки, редагування та перегляду медичних записів на одному робочому місці, не вимагаючи численних ручних або автоматичних систем.

переваги переважають

Основні переваги цих продуктів у тому, що вони дозволяють набагато швидше Біллінгс і допомагає зменшити / R днів, а також витрати, щоб ключові зацікавлені сторони, щоб бути більш ефективним і продуктивним з пацієнтами. Це часто означає більш простої системи обробки, а також швидше доступу до різних форм медичної інформації. Нарешті, програмне забезпечення буде мати можливість включити зв’язок між розвивається системи візуалізації, а також сховища комп’ютерних даних практично без зусиль. Цей електронний утопія запису пацієнтів вже не просто продукт уяви і насправді, буде з’являтися у вашій організації охорони здоров’я дуже скоро.